Villa Avalon. Duże apartamenty w prestiżowej Woli Justowskiej

Avalon Development rozpoczął budowę inwestycji Villa Avalon przy ul. Jesionowej 17, w centrum Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 09:39

Villa Avalon została projektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną zamieszkać w prestiżowej lokalizacji. Inwestycja realizowana będzie na działce o powierzchni około 12 arów. Villa Avalon będzie składać się z czterech apartamentów o powierzchni od 128 mkw. do 138 mkw. zlokalizowanych na dwóch kondygnacjach – dwa na parterze oraz kolejne dwa na piętrze i poddaszu.

W klatce schodowej przewidziano oddzielne wejścia do mieszkań. Do każdego z apartamentów przynależą ogrody lokatorskie o powierzchni od 60 mkw. do 245 mkw. wraz z 30 metrowym tarasem. W garażu podziemnym znajdować się będzie pięć miejsc postojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nie można odmówić elegancji przeszklonym elewacjom, dzięki którym każdy segment wypełniony jest światłem. Deweloper w standardzie zapewnia domofon lub wideodomofon, rolety na parterze, pełne ogrodzenie ażurowo-gabionowe od strony ulicy i siatkę przy granicy działki. Za dodatkową opłatą możliwy jest montaż: ogrzewania kanałowego, systemu inteligentnego domu, stacji uzdatniania wody, przyłącza do sauny lub samochodu elektrycznego, automatycznego nawadniania ogrodu i trawnika oraz termoregulacyjnych szyb.

Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Jesionowej 17, w centrum Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. O jej wyjątkowości decyduje przede wszystkim bliskość do centrum, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych. Okolica jest wyjątkowo spokojna, w odpowiedniej odległości od dróg o natężonym ruchu. W niedalekim sąsiedztwie Villi Avalon znajduje się Park Decjusza, ścieżka wzdłuż Rudawy oraz krakowskie zoo.

Generalnym wykonawcą wybrana została Firma Budowlana Gurgul Piotr Gurgul.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych