Villa Moderna powstaje w Pęcicach Małych

Realizowane przez CPM osiedle domów Villa Moderna powstaje we wsi Pęcice Małe, na południowych obrzeżach Warszawy, w gminie Michałowice, w bezpośrednim sąsiedztwie wsi Komorów. W ofercie są gotowe do urządzania domy jednorodzinne i dwurodzinne z dużymi ogrodami.

Autor: HouseMarket.pl 20 grudnia 2016 16:47

Kameralne osiedle składa się z 25 domów, każdy usytuowany na działce o powierzchni 1 tys. mkw. Teren jest ogrodzony, z kontrolą dostępu. Domy przyciągają uwagę elegancją klasycznej architektury, a wraz ze stylizowanymi latarniami, estetycznym ogrodzeniem, uporządkowanym otoczeniem i roślinnością stanowią spójne osiedle.

Domy mają trzy kondygnacje: parter z tarasem lub ogrodem zimowym, pełnej wysokości piętro z tarasem i balkonem oraz przestronne poddasze. Do każdego należy garaż jednostanowiskowy lub dwustanowiskowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Odległość od Warszawy nie ma wielkiego znaczenia, jeśli wziąć pod uwagę czas dojazdu do kluczowych miejsc w stolicy. Dzięki otwartemu w 2015 r. odcinkowi drogi ekspresowej S8 w zaledwie kilka minut dotrzeć można do obwodnicy Warszawy. Kolejnych kilkanaście minut zajmie przyjemna podróż do centrum, na lotnisko Okęcie, Służewiec, ulicę Puławską, Ochotę czy Żoliborz.

Dla niektórych osób wygodnym rozwiązaniem może być pozostawienie auta na parkingu w okolicy Urzędu Gminy Michałowice w Regułach i kontynuowanie podróży do centrum Warszawy kolejką WKD.

Dodatkowym atutem lokalizacji osiedla jest dogodny, blisko usytuowany wyjazd z Warszawy w kierunku Krakowa i Wrocławia (droga ekspresowa S8) oraz w kierunku Łodzi i Poznania (autostrada A2).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych