Villa Neo-Arte Plus powstaje w historycznej części Gdańska Oliwy

Realizowany przez 3city Invest drugi etap Villi Neo-Arte Plus mieści się w sercu historycznej części Gdańska Oliwy. Budynek wielorodzinny zawiera sześć przestronnych apartamentów z antresolami.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 16:06

Do mieszkań parterowych przynależą ogródki z tarasami. Atutem tych na piętrze są antresole. Każdy lokal wyposażony jest w indywidualny energooszczędny piec gazowy oraz oddzielne opomiarowanie. Lokale są bezczynszowe. W inwestycji zaplanowano trzyszybową stolarkę okienną z energooszczędnymi pięciokomorowymi profilami. Na parterze przewidziano wzmocnienia antywyważeniowe z szybami P4.

Deweloper zapewnia efektywne ocieplenie styropianem grafitowym o grubości 15-20 cm, co gwarantuje niskie opłaty eksploatacyjne. Ściany wewnętrzne murowane są wykończone tynkiem gipsowym, przygotowane pod malowanie. W standardzie przewidziano drzwi do lokali antywłamaniowe, wygłuszone. Wygłuszone zostaną też żelbetowe stropy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na odpowiednim etapie budowy istnieje możliwość wprowadzenia indywidualnych rozwiązań aranżacyjnych

Apartamenty kierowane dla osób ceniących sobie przestronne wnętrza w doskonale skomunikowanej lokalizacji ( 6 km do obwodnicy Trójmiasta, 1 km do stacji SKM Gdańsk-Przymorze oraz Oliwa, 500 m do Campusu Uniwersytetu Gdańskiego, 1 km do Parku Oliwskiego).

Atutem lokalizacji Villi Neo-Arte Plus jest sąsiedztwo lasów oraz zieleni. Przyszli mieszkańcy będą mieć bezkolizyjny dostęp do Al. Grunwaldzkiej oraz przystanków tramwajowych Wita-Stwosza.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych