Villa Piano. Nowe apartamenty w cichym zakątku Wilanów

Realizowana przez CityVilla inwestycja Villa Piano powstaje ulicy Bruzdowej 100, w pięknej części Wilanowa – Zawady. Z jednej strony przylegają do niej luksusowe nieruchomości jednorodzinne, a z drugiej – plaże za Wałem Zawadowskim.

Autor: HouseMarket.pl 26 maja 2017 09:36

W ramach inwestycji powstają trzy kameralne dwupiętrowe budynki, a w każdym 15 mieszkań. Podwyższony standard inwestycji został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań, które można zaaranżować na wiele sposobów.

Villa Piano zostanie ogrodzona i przyłączona do osiedla Kwintet, które istnieje już kilka lat. Wspólnie stworzą zamkniętą przestrzeń z ochroną, portierem i monitoringiem 24h na dobę. Kompleksowość osiedla i spójność urbanistyczna kolejnych dwóch etapów pozwoli zbudować zaciszną enklawę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie są lokale od jednopokojowych do czteropokojowych, w metrażach od 41 do 101 mkw. Na parterach mieszkania posiadają ogródki. Te na pierwszym i drugim piętrze wyposażono w ekskluzywne loggie, balkony i tarasy od 8 do 44 mkw.

Części wspólne inwestycji to przestronne przejścia i przejazdy, zadbana zieleń, wózkownia oraz planowany użyteczny plac zabaw. Do mieszkań prowadzą przestronne klatki z designerskim wykończeniem, wygodne windy, funkcjonalny garaż podziemny z komórkami lokatorskimi.

Wejścia okalają szlachetne portale drzwiowe. W większości mieszkań jest możliwość zaaranżowania oddzielnej kuchni. Wiele lokali ma łazienki z oknem, miejsca na szafy i garderoby.

Villa Piano wznoszona jest w urokliwej i spokojnej okolicy. Z jednej strony przylegają do niej luksusowe nieruchomości jednorodzinne, a z drugiej – plaże za Wałem Zawadowskim.

Istniejąca już infrastruktura drogowa oraz komunikacja miejska daje możliwość swobodnego i szybkiego dostania się do każdej dzielnicy Warszawy. Powstająca obwodnica w odległości 2 kilometrów dodatkowo zapewni płynność komunikacyjną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych