Villa Romanów wkrótce przyjmie pierwszych mieszkańców

Realizowana przez dewelopera Łódź PKM - Villa Romanów to inwestycja zlokalizowana przy ul. Romanowskiej, w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Architekturą nawiązuje do otoczonych zielenią nowoczesnych i stylowych willi miejskich. Planowany termin oddania do użytku mieszkań z pierwszego etapu to październik 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 07 października 2016 09:13

Na terenie osiedla zaplanowano siedem budynków mieszkalnych o pięciu kondygnacjach nadziemnych. Powstanie w nich łącznie 209 mieszkań. Wszystkie zostały zaprojektowane z założeniem utrzymania spójnej formy architektonicznej dla całości osiedla. Każdy budynek obsługiwany jest przez windę, przystosowaną dla przewozu osób niepełnosprawnych.

W pierwszej aktualnie realizowanej willi zaprojektowano 29 mieszkań o powierzchni od 50 do 70 mkw. Każdy z lokali mieszkalnych posiada balkon lub taras, a te na parterze mają tarasy z bezpośrednim wyjściem na okalające je ogródki. Mieszkania na najwyższych kondygnacjach dysponują rozległymi tarasami umiejscowionymi wokół budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale umożliwiają przyszłemu użytkownikowi dokonanie zmian w aranżacji pomieszczeń, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Projekt zakłada prosty układ bryły budynku. Oszczędna kolorystyka elewacji nadaje zabudowie eleganckiego charakteru. Zastosowane materiały wykończeniowe, dbałość o detal, a także nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiły, że pod dachem Villi Romanów spotkała się interesująca architektura oraz funkcjonalna koncepcja aranżacji przestrzeni. Projekt został przygotowany w warszawskiej Pracowni Architektonicznej APP Polska.

Villa Romanów będzie osiedlem przyjaznym rodzinie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wybudowane przez dewelopera boiska i place zabaw. Dzieci będą miały z domu do przedszkola i szkoły przysłowiowy rzut beretem. Planowane oddanie do użytku mieszkań w pierwszym etapie to październik 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych