Villa Rosenthal robi wrażenie jeszcze przed budową

Deweloper Inter-Es sprzedał dziesięć mieszkań we wrocławskiej Villi Rosenthal. W ofercie są jeszcze 42 mieszkania. Cena za metr kwadratowy waha się między 5900 zł a 7 tys. Planowane rozpoczęcie inwestycji to drugi kwartał 2017 roku, a zakończenie – pierwszy kwartał 2019 r.

Autor: HouseMarket.pl 10 maja 2017 11:39

Nowo realizowana inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej części Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz rzeki Odry. Dodatkowym atutem jest bliska lokalizacja ścisłego centrum Wrocławia. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się obwodnica śródmiejska a niecałe 4 km - autostradowa obwodnica Wrocławia, co zapewnia doskonałą i szybką możliwość przemieszczenia się w dowolną część miasta.

Inwestycja posiada charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z trzynastoma mieszkaniami każdy. Jest to niska dwupiętrowa zabudowa z apartamentami dwupoziomowymi na drugim piętrze. Niewątpliwie atrakcyjne mieszkania znajdują się również na pierwszej kondygnacji, gdzie do wszystkich lokali będą należały tereny zielone do wyłącznego korzystania. Ich powierzchnia kształtuje

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

się w przedziale od 70 mkw. do 327 mkw. Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw. do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy deweloper umożliwia łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich, które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe.

Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym kosztuje 20 tys. zł brutto, a komórki lokatorskie - 10 tys. zł brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych