Villa Sadyba. Ekskluzywne apartamenty w klimacie modernizmu

Realizowana przez Eiffage Immobilier Polska Villa Sadyba, to unikatowa inwestycja na Starej Sadybie. Projekt doskonale wpisuje się w atmosferę osiedla willowego i klimat międzywojennego modernizmu.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2016 10:50

Klasyczna linia designu podkreśla zrównoważoną elegancję i ponadczasowy styl. Biała elewacja współgra z granitowymi cokołami i tradycyjną dachówką ceramiczną. Obszerne okna i balkony nadają bryle lekkość willową, a dach kryjący poddasze zachwyca klasyką. Willę otacza własny teren zielony. Zamknięty ogrodzeniem, zapewnia kameralność i bezpieczeństwo.

Projekt mieści sześć apartamentów o powierzchni od 77 do 176 mkw. na trzech naziemnych kondygnacjach z niezależnymi wejściami z klatki schodowej. W budynku znajdzie się również parking podziemny z 12 miejscami postojowymi, po dwa dla każdego apartamentu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Villa Sadyba posiada nowoczesną, energooszczędną i ergonomiczną infrastrukturę. Wyposażony jest w windę, pompę ciepła, drewnianą stolarkę okienną, szyby jednokomorowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe i instalacje teletechniczne, w tym domofon, internet i monitoring.

Stara Sadyba, czarowne miejsce warszawskich elit to osiedle willowe z przedwojennym rodowodem. Wyjątkowa atmosfera spokoju w tkance miasta tętniącej tuż obok. To także enklawa zieleni - w okolicy podziwiać można m.in.: Skwer Ormiański, Park Szczubełka, Jeziorko Czerniakowskie, Fort z fosą Legionów.

W sąsiedztwie znajdują się liczne przedszkola i szkoły wszystkich stopni edukacji, w tym znane warszawskie szkoły międzynarodowe. Nieopodal Centrum Handlowe Sadyba i liczne placówki handlowe. Osiedle ma dogodne połączenie z głównymi arteriami stolicy i doskonały dojazd środkami miejskiej komunikacji. Atutem są liczne trasy rowerowe i tereny rekreacyjne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych