Ville Bonaparte. Klimatyczne mieszkania pod Poznaniem

Ville Bonaparte w Rokietnicy, osiedle GN Group to 14 kameralnych, trzykondygnacyjnych willi wielorodzinnych. O ich atrakcyjności decydują m.in. duże przeszklenia oraz oszczędna architektura i odpowiadająca jej naturalna stonowana kolorystyka.

Autor: HouseMarket.pl 17 października 2016 14:22

Osiedle Ville Bonaparte zlokalizowane jest w Rokietnicy, przy ul. Trakt Napoleoński niedaleko centrum miejscowości oraz zjazdu z trasy ekspresowej S11.

Cały projekt składa się z 168 mieszkań. Budynki otoczone zielenią posiadają trzy kondygnacje naziemne wraz z parterem bez podziemia. Osiedle będzie mieć oświetlone ścieżki, przydomowe ogrody oraz plac zabaw dla dzieci. Powstawać ma w trzech etapach. Pierwsze mieszkania deweloper – GN Group chce oddać do użytku latem 2017 roku. Lokale kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miejscowość Rokietnica cieszy się licznymi szlakami rowerowymi, bliskością lasów i pól. W sąsiedztwie osiedla jest stadnina koni, a w odległości zaledwie kilku kilometrów od inwestycji znajdują się Tarnowskie Termy oraz Jezioro Kierskie z pełną infrastrukturą.

Dogodne położenie na uboczu zapewnia spokój, ale z drugiej strony umożliwia szybki i wygodny dojazd do Poznania i okolic. Inwestycja oddalona jest tylko 5 km od granic Poznania i 18 km od jego centrum.

W niewielkiej odległości znajdują się: szkoła i przedszkole. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa Rokietnicy jest w zasięgu krótkiego spaceru. Dojście do stacji kolejowej zajmie tylko 10 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych