Ville Parkowe: w Wilanowie powstają domy w zabudowie bliźniaczej

18 domów w zabudowie bliźniaczej, o modernistycznej architekturze willowej, powstanie w warszawskim Wilanowie na Zawadach. Budowa pierwszych budynków zakończy w czwartym kwartale br. Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki finansowaniu pozyskanemu przez inwestora we współpracy z firmą doradczą Upper Finance.

Autor: housemarket.pl 19 lutego 2020 10:40

Osiedle Ville Parkowe powstaje przy ul. ul. Hoserów w Wilanowie. Każdy dom będzie mieć powierzchnię 150 mkw., garaż oraz własny ogród o powierzchni od 350 do 600 mkw. W pierwszym etapie powstanie 10 budynków, zaś w drugim – 8 budynków o łącznej powierzchni mieszkaniowej ponad 5,5 tys. mkw. W zależności od preferencji nabywcy mogą wybrać domy połączone ścianą szczytową lub garażami.

- Coraz więcej osób poszukuje miejsca zamieszkania, które byłoby kompromisem pomiędzy miejskim trybem życia, a potrzebą odpoczynku po aktywnym dniu pracy. Nasza nowa inwestycja Ville Parkowe doskonale się wpisuje w ten trend. Powstaje w malowniczej części Wilanowa w otulinie lasu. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami – bardzo blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum. Nowoczesna bryła willi podmiejskich, pełna ciekawych rozwiązań architektonicznych, zapewnia rodzinną i przytulną atmosferę - przekonuje Magdalena Tomaszewska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Villi Parkowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przestrzeń 2,3 ha, na której rozpościera się nowo wznoszone osiedle, została podzielona w taki sposób, by zapewnić komfortowy dojazd do każdej posesji, jednocześnie „wtapiając” jej zabudowę otaczającą osiedle zieleń i przyrodę. Osiedle idealnie wkomponuje się w willową cześć Wilanowa. Inwestycja jest realizowana w sąsiedztwie osiedla Villa Natura, stanowiąc tym samym spójne pod względem architektonicznym i urbanistycznym dopełnienie willowego charakteru tej części Zawad.

– Osiedle domów Ville Parkowe idealnie wpisuje się w oczekiwania, jakim musi sprostać współczesny rynek pierwotny. Doskonała lokalizacja, bardzo wysoki standard przestronnego budownictwa oraz spójność urbanistyczna z istniejącą tkanką miejską i przyrodniczą tworzą razem unikatową na warszawskim rynku nieruchomości ofertę dla rodzin. Cechy te idą w parze z ogromnym doświadczeniem dewelopera i zaufaniem, jakim cieszy się wśród inwestorów. Mimo wyzwań, przed jakimi stoi dziś polski rynek obligacji korporacyjnych, sukces Villi Parkowych pokazuje, że dobrze przygotowane projekty mieszkaniowe mogą liczyć na przychylność inwestorów i finansowanie na dogodnych warunkach – uważa Iwona Załuska z Grupy Upper Finance.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych