Villę Silentium wyróżnia stonowana kolorystyka

Realizowana przez Mertis Investments Villa Silentium to czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 19 lokalami mieszkalnymi. Na pierwszej kondygnacji zaprojektowano halę garażową z 10 miejscami postojowymi.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 13:47

Villa Silentium, nowa inwestycja Mertis Investments znajduje się na pograniczu najpopularniejszych bydgoskich dzielnic – Bielaw, Bartodziejów i Leśnego. Wbrew aktualnym trendom stawiającym na upchnięcie maksymalnej ilości pokoi na małym metrażu, deweloper zdecydował się na mieszkania z dużymi salonami i ustawnymi sypialniami z możliwością łączenia w pionie i poziomie. W ofercie są lokale od 43 do 102 mkw. od dwupokojowych do czteropokojowych.

Kompaktowy blok trzypiętrowy charakteryzuje nowoczesna, modna a zarazem prosta architektura spod kreski renomowanej pracowni Lines. Szlachetna, stonowana kolorystyka łącząca w sobie biel i odcienie szarości, akcenty drewna, kamienia oraz szkła i stali - wszystko to wpisuje się w aktualne miejskie trendy budownictwa wielorodzinnego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja Villi Silentia przy ulicy Cichej, z niską zabudową, zapewnia dobrą komunikację z miastem – zarówno samochodową, jak i publiczną. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki autobusowe, punkty usługowe i sklepy. Deweloper - Mertis Investments planuje zakończenie inwestycji w 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych