Vinci Immobilier z ofertą pakietów wykończeniowych Galerii Venis

Vinci Immobilier Polska rozpoczęło współpracę z Galerie Venis. Właściciele mieszkań w nowej inwestycji w Poznaniu będą mogli skorzystać z oferty pakietów wykończeniowych. Na powierzenie swojego nowego lokum w ręce specjalistów mogą liczyć zarówno inwestorzy, jak i klienci indywidualni.

Autor: housemarket.pl 07 kwietnia 2022 16:00

  • Najnowsze dane pokazują, że Polacy coraz chętniej korzystają z kompleksowych usług profesjonalistów i decydują się na wykończenie mieszkań pod klucz.
  • Eksperci Galerii Venis przygotowali specjalnie na potrzeby inwestycji Vinci przy ul. Żeromskiego w Poznaniu bogatą ofertę, odpowiadającą na zróżnicowane oczekiwania i potrzeby właścicieli mieszkań.
  • Nowa inwestycja w Poznaniu spod marki Vinci Immobilier ma zostać oddana do użytku w grudniu 2023 roku. 

Na poznańskich Jeżycach od grudnia 2021 roku powstaje nowoczesna inwestycja - położona w otoczeniu terenów zielonych, świetnie skomunikowana z centrum miasta jest idealną propozycją dla wszystkich lubiących miejski tryb życia, ale także ceniących swój czas.

Klienci mogą wybierać spośród 130 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od 27,5 do 76 mkw. - ulokowanych na 7 piętrach. Architektom zależało na zapewnieniu komfortowych powierzchni, dlatego też w projektach znalazły się między innymi wygodne aneksy, dzięki którym można łatwiej dzielić pracę pomiędzy biuro i dom lub zaplanować miejsce do nauki. Starannie zaprojektowano także strefę wejścia, czyli stylowe lobby oddane do dyspozycji mieszkańców, idealne na spotkanie czy rozmowę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: JAK WYBRAĆ IDEALNE ŁÓŻKO DO SYPIALNI? 

Optymalne rozwiązanie dla każdego z gwarancją ceny

- Kupujący będą mogli dokonać wyboru z aż czterech wariantów wykończenia – trzech przeznaczonych dla klientów indywidualnych i jednego stworzonego z myślą o inwestorach. W każdym wariancie projektanci zadbają o wyjątkowy design oraz wysoką jakość projektów i realizacji – mówi Anna Czub, dyrektor generalna Galerii Venis.

Aby powierzyć aranżację swojego nowego lokum w ręce ekspertów Galerii Venis wystarczy spotkać się z projektantem, określić wizję i wybrać najlepszy pakiet wykończeniowy: Style, Comfort i Prestige lub Inwestor. Nabywcy mogą skupić się na wyborze materiałów spośród szerokiej gamy produktów pochodzących od najlepszych hiszpańskich projektantów oraz określeniu swoich oczekiwań i wizji. Doświadczeni architekci zajmą się przygotowaniem projektu, który będzie realizowany po zatwierdzeniu. Ostatecznie właściciel może otrzymać klucze do gotowego mieszkania już po 90 dniach od jego odbioru.

Klienci decydujący się na inwestycyjny zakup mieszkania mogą wybrać Pakiet Inwestor, w którym do dyspozycji znajdą pięć zakresów prac, w tym kompleksową usługę wykończeniową Ready For Rent. Ponadto do wyboru mają także dwa style wykończenia i szeroką gamę usług dodatkowych.

Osoby poszukujące indywidulanego podejścia mogą skorzystać z Pakietu Freestyle, który zakłada wykonanie projektu, prac wykończeniowych, czy też zadbanie o transport i logistykę materiałów, a nawet zapewnia nadzór nad inwestycją. Decydując się na ten wariant klienci mogą dokonywać wyboru materiałów z pełnej oferty showroomów Galerii Venis.

Najnowsze dane pokazują, że Polacy coraz chętniej korzystają z kompleksowych usług profesjonalistów i decydują się na wykończenie mieszkań pod klucz. Doceniają usługi, dzięki którym mają wsparcie w zaprojektowaniu wymarzonych wnętrz, a następnie przeprowadzeniu prac wykończeniowych. Dzięki temu klienci zyskują spokój, gwarancję wysokiej jakości prac, oszczędzają czas i pieniądze oraz do minimum skracają czas od odbioru mieszkania do momentu wprowadzenia się. Największą zaletą gotowych pakietów wykończeniowych jest tzw. „spokojna głowa”. Klient nie musi co chwilę odwiedzać sklepów, uzupełniać materiałów, tym wszystkim w jego imieniu zajmuje się dedykowany specjalista. Ważnym argumentem, przy tak szybko zmieniających się cenach materiałów jest gwarancja ceny po podpisaniu umowy. Klient zyskuje także gwarancję jakości i rękojmię, może więc skupić się na wybieraniu dodatków, które upiększą jego nowe mieszkanie.

Galerie Venis

Galerie Venis to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Galerie Venis to 7 oddziałów w całej Polsce, 60 doświadczonych architektów, architektów wnętrz, projektantów, dekoratorów oraz koordynatorów prac wykończeniowych. Firma zrealizowała już 100 tysięcy zamówień.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych