Vitalia: Wrocławskie osiedle Ronsona - dla aktywnych

Prace konstrukcyjne w ramach I etapu osiedla Vitalia przy ul. Jutrzenki dobiegły już końca i budynki osiągnęły ostatnią, czwartą kondygnację. Wszyscy zainteresowani mogą wejść do budynku po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia i obejrzeć rozkład wybranego lokalu.

Autor: HouseMarket.pl 25 listopada 2016 13:28

Na osiedlu Vitalia można wciąż skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych, mimo że pula środków z MdM na 2017 rok dostępnych w tym roku została już wyczerpana. Zapłata ostatniej raty za mieszkanie będzie bowiem możliwa na początku 2018 r.

– Mamy świadomość, jak dużą rolę w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania odgrywa jego rozkład. Dlatego też w pracach projektowych nad osiedlem Vitalia kierowaliśmy się zasadą funkcjonalności, a mieszkania w tej inwestycji charakteryzują się ustawnością przestrzeni, która daje mieszkańcom możliwość inwencji w zakresie aranżacji wnętrz. Wszystkie nasze mieszkania posiadają balkony lub ogródki, a do lokali położonych na ostatnim piętrze przylegają przestronne tarasy dachowe – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Stacja rowerowa i otwarta siłownia

Nowe osiedla coraz częściej tworzone są na podstawie analizy potrzeb mieszkańców danej okolicy, a deweloperzy poprzez realizację swoich projektów już nie tylko wpasowują się w istniejącą tkankę miejską, ale przyczyniają się do jej rozwoju. Przykładem takich działań jest stworzenie placów aktywnego wypoczynku na terenie osiedla Vitalia. W ich ramach powstanie m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw, a także samoobsługowa stacja rowerowa dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać ze sprzętu niezbędnego do naprawy lub wyregulowania swojego roweru. Ponadto mieszkańcy będą mogli cieszyć się specjalnie zaprojektowaną fontanną, która z jednej strony będzie spełniać rolę estetyczną, a w letnie dni urozmaicać dzieciom pomysły na zabawę.

Szybszy dojazd do centrum dzięki nowemu mostowi nad Ślęzą

Pod koniec października oficjalnie otwarto już most nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z al. Piastów, skracając tym samym dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta do zaledwie 15 minut. Skorzystają na tym także przyszli mieszkańcy osiedla Vitalia, które położone jest w samym sercu Kleciny.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się m.in. park Kleciński, park Grabiszyński, park Południowy, apteka, basen, centrum handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła, jak również liczne sklepy i szpital.

W I etapie osiedla powstaje 139 mieszkań o powierzchniach od 37 m2 do 127 m2. Ceny zaczynają się od 5250 zł/m2. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar, a projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię ABART. Zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie planowane jest na III kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych