Viva Garden V w programie MdM

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży nowy projekt Viva Garden V. To kolejny etap inwestycji realizowanej na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle dostarczy łącznie 93 mieszkania, z których duża część jest dostępna w programie MdM.

Autor: HouseMarket.pl 23 marca 2017 10:38

Oddanie do użytkowania budynków planowane jest na ostatni kwartał 2018 r. Znajdą się w nich mieszkania w niskich, trzykondygnacyjnych i czterokondygnacyjnych budynkach, w których zaplanowano 93 mieszkania o powierzchniach od 29 do 78 mkw. Architekci na stosunkowo niewielkich metrażach zaprojektowali od dwóch do pięciu funkcjonalnych, ustawnych i jasnych pokoi.

Z tego osiem mieszkań w tym etapie jest dwupoziomowych i posiada jasne poddasza mieszkalne. Wszystkie lokale, niezależnie od powierzchni, mają balkon, ogródek lub loggię. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 5499 zł/mkw., co pozwala uzyskać dopłatę w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Generalnym wykonawcą jest firma Łucz-Bud.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kameralne osiedle Viva Garden, zlokalizowane jest w optymalnej odległości od najważniejszych elementów infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów, aptek, banków. Równocześnie bardzo sprawną komunikacje z centrum Warszawy zapewnia Trasa Armii Krajowej, Most Północny oraz dobrze rozwinięty transport publiczny.

Viva Garden V powstaje 70 metrów od przystanku autobusowego stanowiącego idealne połączenie ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, a dodatkowy atut stanowi odległość od planowanej linii metra – to 10 minut samochodem. W otoczeniu dominują jednocześnie domy jednorodzinne i bloki o niskiej zabudowie.

Osiedle Viva Garden V wyróżniają dobrze zaprojektowane mieszkania, przyjazna architektura i kameralny charakter. Dla wygody mieszkańców przewidziano wiele komórek i boksów lokatorskich, zarówno na piętrach, jak i w garażach. W ramach przestrzeni wspólnych powstanie plac zabaw dla dzieci, na terenie osiedla znajdzie się także część rekreacyjna. Goście odwiedzający mieszkańców osiedla, będą mogli pozostawić swoje samochody w wyznaczonych miejscach, zarówno na parkingu naziemnym, jak i w garażu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych