Viva Jagodno - I etap z pozwoleniem na użytkownie

Ronson Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji Viva Jagodno. Trwają odbiory mieszkań. Ruszyła także sprzedaż II etapu.

Autor: housemarket.pl 24 sierpnia 2021 15:14

- Pierwszy etap projektu Viva Jagodno jest już w pełni gotowy i sprzedany w blisko 100 proc., dlatego do sprzedaży wprowadziliśmy kolejną pulę mieszkań w II etapie, którego budowa jest zaawansowana - mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, regionalny dyrektor sprzedaży Ronson Development.

Viva Jagodno jest inwestycją zaprojektowaną na bardzo dużą skalę. Na trzech etapach projektu powstanie ponad 400 mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: RONSON - NIE ZWALNIAMY TEMPA 

- Kiedy tworzymy osiedla takie jak Viva Jagodno, dedykowane rodzinom, staramy się tak aranżować przestrzeń, aby przyszli mieszkańcy żyli komfortowo. Tworzymy mikro miasto w mieście, z rozbudowaną infrastrukturą. Na III etapie inwestycji zaprojektowaliśmy przestrzeń handlowo-usługową. W II i III etapie projektu powstaną także zielone dachy, które filtrują zanieczyszczenia z powietrza i produkują tlen, pomagają ograniczyć zjawisko tzw. „miejskiej wyspy ciepła”, zimą zapobiegają stratom ciepła, a latem chronią budynek przed nadmiernym nagrzewaniem - mówi Justyna Hamrol-Wasielewska.

Viva Jagodno powstaje we wrocławskiej dzielnicy Jagodno.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych