Viva Jagodno otwarta dla klientówhousemarket.pl - 30 listopada 2020 15:13


Wrocławska inwestycja Ronson Development - Viva Jagodno, otwiera się dla potencjalnych klientów. Już w tym tygodniu będą mogli oni wejść na teren budowy i zobaczyć mieszkania, które dotychczas znali tylko z planów architektonicznych.


- Możliwość wejścia na teren budowy to nasz ukłon w kierunku Klientów. Chcemy dać im szansę obejrzenia wybranego mieszkania, a tym samym ułatwić decyzję zakupową dotyczącą wymarzonego M - mówi Boaz Haim, prezes Ronson.

Viva Jagodno - budowane na wrocławskim Jagodnie - wpisuje się w ideę samowystarczalnych osiedli, tworzonych przez Ronson Development z myślą o rodzinach. Tę inwestycję wyróżniają dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu oraz kompaktowe mieszkania 3-pokojowe w atrakcyjnej cenie globalnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wiele mieszkań zostało zaprojektowanych tak, aby ich właścicielom wygodnie się z nich pracowało. Nawet mniejsze mieszkania, z uwagi na swoją ergonomię i przyjęte rozwiązania, zaspokoją potrzebę wydzielenia miejsca na home office - mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Dzielnica Jagodno to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się części miasta. W jej projekcie urbanistycznym przewidziano przestrzeń do rozwoju sieci komunikacji miejskiej, dróg, terenów rekreacyjnych oraz bazy usługowej, handlowej i edukacyjnej. Już dziś w pobliżu inwestycji znajdują się szkoły i przedszkola, a samo Jagodno, dzięki przebudowie ulicy Buforowej, jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Sposób, w jaki projektujemy inwestycje takie jak Viva Jagodno, odzwierciedla potrzeby dzisiejszych klientów, którzy w swoich wyborach są bardzo świadomi. Deweloper nie może realizować jedynie funkcji mieszkalnej. Ważne są udogodnienia infrastrukturalne, rekreacja, bliskość natury, a jednocześnie centrum miasta - mówi Justyna Hamrol-Wasielewska.

Osiedle Viva Jagodno zostanie ukończone w drugim kwartale 2021 roku. W inwestycji powstanie 121 lokali o metrażach od 41 do 116 mkw i cenach globalnych od 295 do 800 tys. (cena za mkw wynosi od 6 900 do 7 500 zł).