W Bytomiu rośnie eko kompleks Apartamenty Silver

Postindustrialny Bytom otwiera się na nowe, atrakcyjne inwestycje. Powstanie tutaj jedno z pierwszych na Śląsku ekoosiedli, gdzie ciepłą wodę dostarczą wydajne pompy ciepła. Kompleks Apartamenty Silver, z 279 mieszkaniami, wybudowany zostanie w cichej i spokojnej okolicy. Projekt przygotowuje South Star Development.

Autor: housemarket.pl 03 marca 2022 16:07

  • W Bytomiu powstaje inwestycja Apartamenty Silver. 
  • W ramach projektu zaplanowano 279 mieszkań.
  • Projekt przygotowuje South Star Development. 

Osiedle wybudowane zostanie w Łagiewnikach przy ul. Armii Krajowej. Składać będzie się z sześciu budynków. Zaplanowano tutaj lokale o urozmaiconym metrażu - od 29 do 63 mkw. Zaprojektowano je w taki sposób, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od jednopokojowych, ustawnych kawalerek po czteropokojowe, przestronne apartamenty. Przestrzeń mieszkaniowa powiększona zostanie o ogródki w przypadku lokali na parterze oraz balkony i loggie na piętrach - w niektórych mieszkaniach zaaranżowano nawet dwa balkony.

Niewątpliwą zaletą będzie duży parking dla samochodów. W strefie podziemnej i naziemnej zaplanowano 262 miejsca (częściowo z wykorzystaniem podnośników typu parklift w hali garażowej). Dla wszystkich mieszkańców przygotowana zostanie też wspólna część rekreacyjna, znajdującą się na zielonym terenie pomiędzy budynkami. Dzieci na pewno polubią to miejsce z uwagi na plac zabaw, który tutaj przewidziano.

Nieruchomość wybudowana zostanie w technologii prefabrykacji. Zdając sobie sprawę z geologiczno-górniczych uwarunkowań miasta, postawiono na beton jako najtrwalszy materiał budowlany. Dzięki wykorzystaniu gotowych, prefabrykowanych elementów z żelbetu przyszli lokatorzy zyskają komfort na długie lata.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestowanie w nieruchomości pozostaje niezmiennie świetną lokatą kapitału i zabezpieczeniem na przyszłość. Dodatkowo w przeciwieństwie do lokat bankowych, chroni nas przed inflacją.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych