W Gliwicach powstają Apartamenty Dąbrowskiego

Spółka Dąbrowskiego 8  realizuje inwestycję w Gliwicach. W ramach projektu Apartamenty Dąbrowskiego na rynek trafi 201 mieszkań oraz 6 lokali usługowych.

Autor: housemarket.pl 21 stycznia 2022 11:15

  • Spółka Dąbrowskiego zrealizuje projekt mieszkaniowy w Gliwicach.
  • Oferta dewelopera powiększy się o 201 mieszkań.
  • Apartamentowiec powstanie w rejonie ulic Dąbrowskiego i Traugutta.

W ramach inwestycji, w metodzie tradycyjnej, wybudowane zostaną dwa sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne z pomieszczeniami usługowo-handlowymi na parterze. W każdym z nich przewidziano windę. Jeżeli chodzi o lokale, znajdziemy tu zarówno 1-pokojowe kawalerki o powierzchni od 25 m kw., jak i 5-pokojowe apartamenty o metrażu ponad 86 m kw. Projekt zakłada możliwość dopasowania aranżacji ścian wewnętrznych w lokalach do potrzeb przyszłych mieszkańców.

CZYTAJ TEŻ: GLIWICE ROZBUDOWUJĄ MIEJSKĄ CIEPŁOWNIE

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wejście na teren i wjazd do garażu podziemnego zaplanowano od strony ul. Dąbrowskiego. Przewidziano tutaj 159 miejsc parkingowych. Na wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw dla dzieci oraz ławki dla mieszkańców. Lokatorzy będą mogli odpocząć w otoczeniu niskich drzew i krzewów, które dopełnią okolicę.

Lokalizacja

Po godzinach na pewno nie będziemy narzekać na nudę. Centrum miasta skrywa wspaniałą - Palmiarnię Miejską, gdzie poczujemy się jak w prawdziwej dżungli. Są też parki i zielone skwery, gdzie przyjemnie się odpoczywa. Dla miłośników sportu i rekreacji przygotowano baseny, korty i boiska sportowe. Miłośnicy widowisk na żywo mogą być spokojni. Rozrywkę zapewni im Arena Gliwice - jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce.

Gliwice to miasto, które ciągle się rozwija, stawiając na nowoczesne technologie. To tutaj działa jedna z największych stref ekonomicznych w kraju, która pozwala na zatrudnienie tysięcy pracowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych