W Krakowie nowa inwestycja Kameralny Prokocim od Matexi

Na krakowskim Prokocimiu powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa od Matexi Polska. Ruszyła sprzedaż 71 mieszkań w ramach inwestycji Kameralny Prokocim.

Autor: Housemarket.pl 22 marca 2021 11:04

Matexi Polska zgodnie z zapowiedziami bardzo dynamicznie rozwija swoje portfolio projektów w Krakowie. Po uruchomieniu w ubiegłym roku projektów „Apartamenty Rogalskiego” oraz „Świtezianki”, deweloper poinformował o rozpoczęciu sprzedaży kolejnej inwestycji , tym razem wprowadzi do oferty 71 mieszkań na krakowskim Prokocimiu przy ulicy Facimiech. Matexi Polska planuje budowę w tym miejscu trzech nowoczesnych, kameralnych budynków. W ofercie dewelopera znalazły się mieszkania o metrażach od 28 do 85 mkw., w cenach od 7 900 za mkw. Do sprzedaży trafiło także ponad 70 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu podziemnym wyposażonym również w stację ładowania samochodów elektrycznych.

Matexi Polska zdążyła już przekazać plac budowy generalnemu wykonawcy, firmie Ekspres-konkurent, a oddanie inwestycji planowane jest na koniec 4 kwartału 2022 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kameralny Prokocim to elegancki projekt składający się z 3 budynków mieszkalnych. Inwestycja została zlokalizowana na działce położonej bezpośrednio przy ulicy Facimiech w spokojnym i przyjaznym otoczeniu istniejącej zabudowy.

Kameralny Prokocim znajduje się 5 km od centrum miasta, jednak dzięki doskonałej komunikacji miejskiej (3 min. od linii tramwajowej) i połączeniu wielopasmową ulicą Wielicką, dojazd do centrum zajmie nie więcej niż 15 minut. Z kolei dojazd do największego krakowskiego centrum handlowego zajmie jedynie połowę tego czasu, a w najbliższej okolicy nie brakuje punktów handlowych i usługowych. Inwestycja znajduje się także w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych, w tym zrewitalizowanego Parku Jerzmanowskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych