W Łodzi powstanie gigantyczne osiedle. W planach 2,1 tys. mieszkań

Murapol podpisał ostateczną umowę zakupu działki o powierzchni 11,7 ha przy ul. Wróblewskiego w Łodzi.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 10:26

Inwestycja opiewa na kwotę 9,5 mln zł netto i związana jest z realizacją projektu deweloperskiego obejmującego blisko 2,1 tys. lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 92 tys. mkw. oraz lokali komercyjnych o powierzchni GLA ok. 3 tys. mkw.

Podpisana umowa zakupu działki przy ul. Wróblewskiego jest związana ze spełnieniem warunku wynikającego z umowy z 18 października br., jakim było nieskorzystanie przez Miasto Łódź z prawa pierwokupu do tej działki. Obecnie Grupa Murapol proceduje wniosek o pozwolenie na budowę inwestycji na tej nieruchomości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Grupa, poza projektem deweloperskim przy ul. Wróblewskiego, realizuje także inwestycję Murapol Widzew, zlokalizowaną przy ulicach Piłsudskiego i Sobolowej, w której I etapie oferuje 99 mieszkań. Ponadto Grupa jest w trakcie procedowania trzeciego projektu deweloperskiego w Łodzi. Na zakontraktowanej we wrześniu br. działce przy ul. Piłsudskiego 98a, Grupa planuje zrealizować inwestycję, w ramach której zaoferuje blisko 300 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 12 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych