W Miasteczku Symfonia najpierw pojawi się Mozart

Realizowane przez firmę Klondaik Miasteczko Symfonia to kompleks dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie wielorodzinnej. Jako pierwszy powstanie budynek Mozart, składający się  84 mieszkań wraz z apartamentami typu penthouse i sześcioma lokalami usługowymi.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 16:04

Osiedle Symfonia powstaje w Warce. W budynku Mozart przy ul. Spółdzielczej znajdą się apartamenty typu penthouse o wielkości od 40 mkw. do 80 mkw. Lokale dostępne są także w programie Mieszkanie dla Młodych.

Układ przestrzenny osiedla pozwoli na stworzenie miejsc idealnych dla integracji mieszkańców takich, jak wewnętrzne zielone patio z placem zabaw dla dzieci. Dzięki funkcjonalnym rozkładom mieszkań i dwukondygnacyjnej hali garażowej, powstanie wygodne miejsce do mieszkania. Na terenie osiedla dostępne będą też dodatkowe miejsca parkingowe dla gości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miasteczko Symfonia zostanie zabezpieczone ogrodzeniem systemowym oraz kutym spawanym o prestiżowym wyglądzie. Furtki wejściowe deweloper – Klondaik wyposaży w nowoczesne domofony z panelami wideo.

Miasteczko Symfonia położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie szkół podstawowych i boiska. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się m.in. przedszkole i punkty handlowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych