W MintCity mieszkania mają altany kubikowe

Realizowanna przez dewelopera - spółkę Budowlana Oziębło inwestycja MintCity znajduje się przy ul. Budowlanej 7 w Warszawie. W siedmiopiętrowym budynku znajdą się 74 mieszkania z tarasami, balkonami i altanami kubikowymi.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 11:11

Budynek, a właściwie tarasowa kompozycja przestrzenna, został kolorystycznie podzielony na dwie strefy: zewnętrzną frontową o barwie ciemno grafitowej i wewnętrzną w bieli, rozjaśniającą dziedziniec w kształcie podkowy. Surowy, wyniosły odbiór elewacji zmiękczają balkony ucharakteryzowane na altany, które zostały rozplanowane zgodnie z funkcją pomieszczeń.

Cechuje je swoboda aranżacji, wrażenie dynamiczności układu i wyraźnie zdefiniowana funkcja. Dla przyszłych użytkowników będą stanowić ramy dla indywidualnej kreacji, bez wpływu na estetykę elewacji. Ich kameralność i możliwość aranżacji powiększy przestrzeń mieszkań. Konstrukcja oparta na drobnowymiarowych profilach stalowych obłożonych płytami z matowego szkła, po zmierzchu, zmieni altany w unikatowe lampiony. Projekt przygotowała pracownia KAPS Architekci Korneluk, Parysek, Słowik.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Układ komunikacji pieszej został rozdzielony na wejścia do klatek schodowych z dziedzińca i do lokali usługowych od zewnątrz. Od strony ulicy Budowlanej przewidziano zjazd do garażu podziemnego jednokondygnacyjnego z miejscami postojowymi w systemie platform mechanicznych dwupoziomowych.

Część lokali mieszkalnych, których salony wychodzą na stronę północną zawierają obszerne tarasy zielone. Pozostałe nowe mieszkania w inwestycji MintCity posiadają unikatowe altany kubikowe lub balkony. Zakończenie budowy planowane jest na lipiec 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych