W Ożarowie Mazowieckim powstanie trzecia odsłona inwestycji Miasto Ogród

W pierwszym z dwóch planowanych w ramach tej odsłony inwestycji budynków wielorodzinnych od Novisa Development, powstanie 38 lokali o metrażach od 66 do 88,41 mkw. Sprzedaż mieszkań w Miasto Ogród 3 ruszy w lipcu 2021, a klucze przyszli właściciele odbiorą w IV kwartale 2023 roku.

Autor: Housemarket.pl 05 lipca 2021 13:34

— Połączenie wielofunkcyjnej miejskości z naturą to w tej chwili najbardziej poszukiwane przez klientów rozwiązanie stąd wybór Ożarowa Mazowieckiego na lokalizację inwestycji Miasto Ogród — mówi Zachariasz Nercz, dyrektor działu marketingu i sprzedaży Novisa Development. — Ożarów posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę - znajdują się tu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola i obiekty sportowe, a w razie konieczności istnieje możliwość szybkiego dojazdu do Warszawy. Jednocześnie okolica obfituje w lasy, łąki, parki, miejskie zieleńce i tereny służące rekreacji i relaksowi. Poza lokalizacją premium dużym atutem inwestycji jest nowoczesny, atrakcyjny wizualnie projekt — dodaje.

W nowoczesnym stylu

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Trzecia odsłona inwestycji tworzy spójną całość z poprzednimi odsłonami. Klasyczna biel elewacji i w tym wypadku przełamana została ceglanymi akcentami, a przytulności nadają budynkom tynki w ciepłym odcieniu brązu. W projekcie pierwszego etapu osiedla wzrok przykuwa nowoczesna bryła budynku z szerokimi, zadaszonymi galeriami komunikacyjnymi i dwoma kładkami, biegnącymi nad ulicą, które w przyszłości połączą oba budynki Miasta Ogród 3. Sam budynek wkomponowany zostanie w otaczającą osiedle zieleń. Dodatkowo na terenie Miasta Ogród 3 powstaną kompleksy ogrodów deszczowych, będące wyróżnikiem całej inwestycji.

- Ogrody deszczowe to rozwiązanie, którego zalet nie sposób nie docenić — mówi Weronika Zblewska (architekt inwestycji) – Swój efektowny wygląd zawdzięczają różnorodnej i rzadko spotykanej roślinności hydrofitowej. Ogrody deszczowe w czasie opadów gromadzą deszczówkę, dzięki czemu w upalne dni i w czasie suszy są rezerwuarem wody dla innych roślin oraz obniżają temperaturę powietrza nawet o kilka stopni. Korzystnie wpływają też na miejską bioróżnorodność i mikroklimat a przez to zwiększają komfort życia mieszkańców osiedla – wyjaśnia.

Na komfort codziennego życia wpływa też przemyślany układ osiedla i samych budynków oraz lokali.

Nowe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim

Wnętrza dwukondygnacyjnych mieszkań zaprojektowano w sposób funkcjonalny, tak, by wykorzystać każdy centymetr przestrzeni. Lokale poza 3 pomieszczeniami mieszkalnymi posiadają przedsionki, pomieszczenia gospodarcze lub schowki oraz ustawne hole. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń wynosząca 2,8 m i duże przeszklenia zapewnią domownikom dobry dostęp do światła słonecznego, również w okresie jesienno-zimowym.
Właściciele mieszkań, do których wejście znajduje się na parterze, będą mieli do swojej dyspozycji prywatne ogrody liczące ok. 60 mkw. Do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą z kolei przestronne tarasy. Dzięki temu rozwiązaniu każde mieszkanie posiadać będzie własną przestrzeń zewnętrzna, którą domownicy będą mogli dowolnie zaaranżować.

Komfortowe parkowanie umożliwią jedno lub dwa przynależne do każdego lokalu miejsca postojowe. Dla wygody mieszkańców w budynku zmontowano również windę. Deweloper pomyślał też o najmłodszych mieszkańcach – na osiedlu, specjalnie dla nich powstanie bogato wyposażony plac zabaw.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych