W Sosnowcu powstanie nowoczesne osiedle

Na działce przy ul. Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sosnowcu powstanie innowacyjne osiedle. W ramach 1. etapu zrealizowanych zostanie 240 mieszkań. Przedsprzedaż pierwszych 80 właśnie się zaczęła.

Autor: housemarket.pl 15 kwietnia 2022 12:57

W Klimontowie, cichej i spokojnej dzielnicy Sosnowca, powstanie nowoczesne osiedle. Miasto z gigantycznym potencjałem, wchodzące w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii to idealne miejsce do zamieszkania.

W ramach 1. etapu zrealizowanych zostanie 240 mieszkań. Przygotowana oferta mieszkaniowa jest bardzo urozmaicona, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Przyszłym właścicielom proponujemy lokale: 1-,2-,3- i 4-pokojowe o wielkości od 31,98 do 64,22 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cichobieżna winda, podziemny parking z rozwiązaniem typu parklift oraz komórki lokatorskie, to kolejne udogodnienia, które będą tutaj zastosowane.

Nowoczesna technologia budownictwa podkreślona zostanie elewacją w kolorze białym i antracytowym. Całość dopełnią przeszklone balkony. Atrakcją dla maluchów będzie plac zabaw, który także tutaj przewidziano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych