W Tczewie budują domy blisko jeziora

Dekpol, realizujący projekty deweloperskie w regionie Polski północnej, wprowadził do sprzedaży osiem domów jednorodzinnych w ramach inwestycji Nowe Rokitki Park. Osiedle domów powstanie na przedmieściach Tczewa, w otoczeniu licznych jezior i lasów.

Autor: Housemarket.pl 26 września 2016 13:57

Nowe Rokitki Park to zespół 8 domków jednorodzinnych, wolnostojących. Każdy budynek posiada ogrodzoną działkę o powierzchni od 600 m2 do 800 m2.

Każdy z budynków można nabyć w dwóch wariantach: jako parterowy dom z możliwością zaaranżowania nieużytkowego poddasza o powierzchni 79 m2 bądź z użytkowym poddaszem w stanie deweloperskim o powierzchni 130 m2. Pierwszy z wariantów dostosowany jest do wymogów programu „Mieszkanie dla Młodych. Parterowy dom można zakupić za 356 tys. zł brutto, a maksymalne dofinansowanie w ramach programu MdM może wynieść nawet 77 tys. zł. Cena domów w wariancie II o powierzchni 130 m2 wynosi 449 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nowe Rokitki Park to druga wprowadzona do sprzedaży w tym roku inwestycja, po osiedlu Młoda Morena Park, w której Dekpol również oferuje domy. Nasza oferta domów jednorodzinnych jest odpowiedzią na potrzeby osób, które coraz chętniej zamiast większego mieszkania decydują się na zakup domu, z przynależnym terenem zielonym. Poprawiająca się infrastruktura peryferii oraz rosnące zarobki sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego domu w lokalizacji oddalonej od centrum miasta - podkreślił Mariusz Tuchlin, Prezes Dekpol S.A.

Osiedle Nowe Rokitki Park zlokalizowane jest na przedmieściach Tczewa. Położone jest w sąsiedztwie jezior, nad Kanałem Młyńskim, w otoczeniu lasów i łąk, Jeziora Lubiszewskiego, Jeziora Rokickiego Małego oraz licznych stawów.

Sprzedaż domów w inwestycji już się rozpoczęła, natomiast zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2017 roku.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych