Wakacje od opłat w osadzie Małe Wilczyce

BNM Development, inwestor Osady Małe Wilczyce oferuje gotowe mieszkania z trzeciego etapu w promocji. Za każdego kto do końca września 2016 r. podpisze umowę będzie płacił przez cały rok rachunki.

Autor: HouseMarket.pl 10 sierpnia 2016 11:17

Małe Wilczyce jest to inwestycja mieszkaniowa BNM Development realizowana na powierzchni 18 hektarów. Obszar leży na granicy Wrocławia i Kiełczowa, na obrzeżach dzielnicy Psie Pole. Naturalne granice działki tworzy pas lasu z licznym starodrzewiem, zagajnik i łąka, obszar przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną oraz fragment drogi powiatowej.

Odległość do centrum Wrocławia wynosi dziesięć kilometrów. Sam Kiełczów oraz wieś Wilczyce, w której administracyjnie usytuowana jest inwestycja, mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę, w tym komunikację miejską. W obrębie dwóch kilometrów znajdują się szkoły podstawowe i gimnazjalne, przychodnie lekarskie, apteki i liczne sklepy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oryginalne projekty domów

Małe Wilczyce to oryginalne projekty domów jednorodzinnych oraz mieszkań realizowanych w domach szeregowych. Każdy z domów oddawany jest do użytku z pełną infrastrukturą: podjazdy, oświetlenie zewnętrzne, ogrodzenie, ogrody przygotowane do własnej aranżacji.

W samym sercu osady Małe Wilczyce powstanie park pełen kwiatów, krzewów i drzew. Znajdą się w nim również: alejki spacerowe, ławki, ścieżki do biegania i trasy rowerowe.

Domy wolnostojące mają bardzo jasny salon, zaciszny gabinet na parterze, cztery sypialnie z garderobami i trzy łazienki. Funkcjonalne połączenie pomieszczenia gospodarczego z częścią mieszkalną ułatwi korzystanie z garażu.

W bliźniakach standardem są trzy łazienki, przestronny salon, wygodny gabinet na parterze oraz cztery ustawne sypialnie na piętrze. Szeregówki staną wzdłuż granicy sosnowego lasu, który będzie widać z salonu, kuchni i dwóch sypialni.

Mieszkania w modułach szeregowych zapewniają kameralność, bo każdy z domów posiada jedynie dwa lokale – na parterze z ogrodem, na piętrze z tarasem lub balkonem. Jest to alternatywa dla osób poszukujących we Wrocławiu mieszkania willowego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych