Waniliowy Dom komponuje się z architekturą małych osiedli

Zbudowany przez Spółdzielnię Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Waniliowy Dom to komfortowy sześcioklatkowy budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ulicy Waniliowej w Zamieniu.

Autor: HouseMarket.pl 10 sierpnia 2016 14:46

Zamknięte i strzeżone osiedle Waniliowy Dom jest położone we wsi Zamienie w gminie Lesznowola, w odległości 16 km od centrum Warszawy. W budynku, na kondygnacjach od pierwszej do czwartej zaprojektowano łącznie 73 lokale mieszkalne. Parter od strony ulicy zawiera osiem lokali usługowych o powierzchni od ok. 22 mkw. do ok. 273 mkw.

Waniliowy dom charakteryzuje się eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle sąsiadującego osiedla domów jednorodzinnych wkomponowuje się w architekturę małych osiedli. Wielką zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja. W pobliżu budynku znajdzie się szkoła i przedszkole i różne obiekty usługowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W osiedlu Waniliowy Dom spółdzielnia oferuje mieszkania od ok. 36 mkw. do ok. 86 mkw. Rozkłady mieszkań umożliwiają ich aranżację według pomysłów mieszkańców. Do wyboru są mieszkania zarówno z osobnymi kuchniami, jak i aneksami kuchennymi. Usytuowanie obiektu względem stron świata sprawia, że lokale w Waniliowym Domu będą jasne.

Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. W parterze budynku zaprojektowano wygodne garaże z pojedynczymi miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo przed budynkiem zlokalizowano parking dla mieszkańców oraz klientów odwiedzających znajdujące się na parterze lokale użytkowe.

Wszystkie kondygnacje Waniliowego Domu już od poziomu garażu, aż po ostatnie czwarte piętro, połączone są cichymi windami. Klatki schodowe wykończono wysokiej klasy materiałami. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Na osiedlu zaplanowano dużo zieleni i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja ma doskonałe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Dzięki powstającej trasie S7 i południowej obwodnicy Warszawy dojazd do dowolnej dzielnicy miasta nie zajmie więcej niż 15 minut. Do przystanku kolejowego Warszawa Jeziorki (pierwsza strefa biletowa) można dostać się w zaledwie 3 min. samochodem i 20 min. na piechotę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych