Warmia Towers: Mieszkania obok biur i sklepów

Warmia Tower to nie tylko budynek mieszkalny, ale również 6 tys. mkw. powierzchni sklepów, usług oraz biur. Inwestycję wybudowała firma Arbet Investment Group. W budynku znajduje się 198 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 14:49

Warmia Towers jako kompleks mieszkalno-handlowo-usługowy, położony jest niemalże w centrum miasta, u zbiegu ulic Śliwy/Barczewskiego/Osińskiego i w odległości zaledwie kilku minut pieszo od starówki oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Wycieraczki z logo inwestycji

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Warmia Towers, w obrębie kompleksu zlokalizowane zostało przedszkole z centrum rehabilitacji i rekreacji dziecięcej i niekonwencjonalnym placem zabaw, położonym na porośniętym zielenią dachu budynku.

W częściach wspólnych kompleksu dominuje szkło, stal nierdzewna oraz granit. Niewątpliwego uroku dodają niestandardowe elementy wykończenia głównych wejść do części mieszkalnej kompleksu w postaci panoramicznych fototapet czy oryginalnych sufitów.

Na korytarzach uwagę zwracają drzwi wejściowe z podświetloną numeracją na portalach, przed którymi, jako element dopełniający całość, znajdują się wycieraczki z logo inwestycji.

Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania teletechniczne, dzięki czemu mieszkańcy otrzymują w cenie zakupionych lokali beznakładowy dostęp do telewizji satelitarnej, kablowej i szybkiego internetu.

Zielone tarasy w centrum miasta

W tak wysokim budynku klasy premium nie mogło zabraknąć również szybkobieżnych i niestandardowo wyposażonych wind, obsługujących 17 kondygnacji, włącznie z trzykondygnacyjnym podziemnym garażem. Do dyspozycji użytkowników i gości dodatkowo pozostaje duży parking zewnętrzny przed strefą handlową kompleksu.

Deweloper wyposażył obiekt w wysokiej jakości system zabezpieczenia przeciwpożarowego z bezpośrednim powiadamianiem jednostki straży pożarnej. Istotnym elementem całego systemu bezpieczeństwa kompleksu jest elektroniczny monitoring i ochrona fizyczna części wspólnych i otoczenia.

Pomimo lokalizacji w centrum miasta kompleks posiada na swoich zielonych tarasach własną strefę relaksu i wypoczynku, odizolowaną od miejskiego zgiełku i hałasu.

W niewielkiej odległości znajduje się Park Centralny oraz położone nad jeziorem Ukiel Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”. Inwestycję oddano do użytku. Zostało w niej jedno wolne mieszkanie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych