Wars czeka na nowych mieszkańców

Zarząd Soho Development informuje, że jego spółka zależna Soho Tetris uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego Wars w ramach inwestycji na osiedlu Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

Autor: PAP/HouseMarket.pl 26 stycznia 2017 09:06

Wars to budynek mieszkalny wielorodzinny z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym. Znajdują się w nim 143 lokale mieszkalne, 16 usługowych oraz garaże i komórki lokatorskie.

Według stanu na dzień 31 grudnia 2016 r. sprzedanych zostało 130 mieszkań o powierzchni 6641 mkw. oraz trzy lokale usługowe o łącznej powierzchni 254 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja charakteryzuje się oryginalną architekturą, zielonym, otwartym dziedzińcem oraz atrakcyjnym, przeszklonym holem o wysokości pięciu metrów.

W budynku zaprojektowano mieszkania od 26 mkw. do 109 mkw., ze szczególną ofertą mieszkań dwupokojowych. Przestronne tarasy i balkony przewidziano przy każdym lokalu.

Oddanie budynku Wars do użytkowania umożliwia zawarcie ostatecznych umów przeniesienia własności lokali z nabywcami oraz wykazanie wyniku finansowego na sprzedaży lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych