Warszawa na celowniku. Robyg zapowiada nowe projekty

Robyg planuje uruchomienie kolejnych inwestycji już od początku 2017 roku – w Warszawie na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2016 12:05

Spółka posiada obecnie w sprzedaży około 2000 mieszkań i bank ziemi w Warszawie i Gdańsku wystarczający na realizację nawet 14 tys. lokali, a w samym 2016 roku zainwestowała w grunty za ponad 150 mln zł. Obecnie ponad 3300 lokali jest w budowie.

- W nadchodzących kwartałach grupa planuje uruchomienie nowych projektów – na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym – w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

W tych rejonach deweloper tworzy zarówno osiedla, jak i przestrzeń publiczną wokół nich. Robyg jest w trakcie realizacji Parku Odolany na Woli, gdzie także udostępnił parkingi dla mieszkańców. Firma zaprojektowała i wybudowała również fontanny, oświetlenie miejskie i sygnalizację świetlną w Wilanowie oraz siłownie plenerowe w różnych częściach stolicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych