Warszawska SKY - II etap już w sprzedaży

Inwestycja Warszawska SKY powstaje w Nowym Dworze Mazowieckim. Do sprzedaży trafił II etap projektu. Inwestycję realizuje BDC Development.

Autor: housemarket.pl 26 sierpnia 2022 11:37

  • BDC Development przystępuje do realizacji drugiego etapu inwestycji Warszawska SKY.
  • W drugim etapie projektu do użytku oddanych zostanie 325 mieszkań i 9 lokali użytkowych.
  • Jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania dostępne będą w metrażu od 25 do 70 metrów kwadratowych. 

Warszawska SKY to projekt skierowany zarówno do singli, jak i szukających swojego miejsca na ziemi rodzin z dziećmi. W ramach II etapu na rynek trafi 325 lokali. Mieszkania będą posiadały dostęp do balkonów i loggii, a lokale na parterze kameralne ogródki będą naturalnym przedłużeniem powierzchni mieszkalnej. Dzięki zastosowaniu dużych okien lokatorzy mogą cieszyć się nie tylko naturalnym światłem przez cały dzień, ale również widokiem na pobliską panoramę.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drugi etap inwestycji Warszawska SKY to budynek ośmiokondygnacyjny z dominantą o dwie kondygnacje wyższą oraz jedną kondygnacją podziemną, w której zlokalizowana zostanie hala garażowa ze 108 miejscami parkingowymi. Wszystkie kondygnacje połączone zostaną windą, którą zjedziemy wprost do hali garażowej. Inwestycja przewiduje również realizację 85 miejsc naziemnych dostępnych dla mieszkańców i ich gości. Natomiast doskonale zaaranżowaną przestrzeń wspólną wypełniać będzie dająca ukojenie zieleń, a dla najmłodszych w obrębie inwestycji powstanie plac zabaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych