Warszawski Reset na finiszuhousemarket.pl - 31 sierpnia 2020 14:21


Drugi etap osiedla Reset jest już oficjalnie gotowy do zamieszkania. Echo Investment otrzymało prawomocne pozwolenie na użytkowanie czterech ostatnich budynków tego warszawskiego kompleksu mieszkaniowego. Chcąc podnieść poziom bezpieczeństwa i komfortu lokatorów, deweloper podjął decyzję o wprowadzeniu w oddawanych budynkach specjalnej aplikacji, dzięki której będą mogli bezdotykowo poruszać się po osiedlu.

Drugi etap osiedla Reset na Mokotowie jest już sprzedany w 98%. W budynkach znajduje się blisko 250 komfortowych mieszkań w odległości spaceru od największej dzielnicy biurowej Warszawy. W projekcie autorstwa znanej pracowni APA Wojciechowski bardzo ważną rolę odgrywa otwarta przestrzeń. Architekci postawili nacisk na zielone strefy wspólne oraz duże odległości między budynkami. Mieszkańcy Resetu do dyspozycji mają plac zabaw, siłownię plenerową, stojaki na rowery, miejsce na uprawę roślin, strefę relaksu i spotkań, w której mogą m.in. zorganizować kameralne przyjęcie.

- Ze względu na sytuację epidemiologiczną na bieżąco wprowadzamy zmiany w projektowaniu naszych osiedli. W projekcie Reset II, oprócz zalecenia systematycznego odkażania, postanowiliśmy ograniczyć konieczność dotykania rzeczy w przestrzeniach wspólnych: holach, korytarzach czy klatkach schodowych. Dlatego mieszkańcy będą mogli pobrać na swój smartfon specjalną aplikację, za pomocą której otworzą drzwi wejściowe do budynku oraz bramę garażową, a także zawołają windę, która zawiezie ich na ich piętro. W drugim etapie osiedla Reset zaplanowaliśmy także mieszkania o większym metrażu, dzięki czemu możliwa jest elastyczna aranżacja przestrzeni, w tym wyodrębnienie dodatkowego pokoju do pracy czy nauki - mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w zespole mieszkaniowym Echo Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Reset zlokalizowany jest w doskonałej okolicy biznesowego Mokotowa, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji SKM. Mieszkańcy doceniają także niewielką odległość do centrum handlowego Galeria Mokotów, przedszkoli i żłobków oraz licznych punktów usługowych i restauracji.