Wesoła Residence. Firma Miglack stawia na kameralność

Budowana przez firmę deweloperską Miglack inwestycja Wesoła Residence to eleganckie i kameralne osiedle sześciu budynków o trzypiętrowej zabudowie wraz z garażami podziemnym.

 

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 12:46

Wesoła Residence to 16 mieszkań, po cztery lokale na piętrze. W ofercie są lokale dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od 45,9 mkw. do 63,7 mkw. Wszystkie posiadają szerokie balkony. Cichobieżna winda obsługiwać będzie poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową, gdzie przewidziano 116 miejsc postojowych.

Cena miejsca postojowego w garażu na wynosi 22 tys. zł brutto. Budynek będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ważnym elementem infrastruktury osiedla Wesoła Residence jest plac zabaw dla dzieci. Kameralny nastrój budynku podkreśli starannie zaprojektowana zielona architektura z dekoracyjnym oświetleniem i piękną roślinnością wzdłuż alejki prowadzącej do wejścia do budynków. Osiedle będzie zamknięte i strzeżone.

Lokalizacja osiedla Wesoła Residence spełnia wszystkie komunikacyjne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Niedalekie sąsiedztwo stacji kolejowej SKM Wesoła zapewni wygodny dojazd do Śródmieścia Warszawy w 23 minut.

Natomiast sympatycy widowisk sportowych i muzycznych na Stadion Narodowy kolejką SKM dojadą w jedyne 17 minut. Poza komunikacją kolejową bardzo dobrze rozwinięta również sieć komunikacji miejskiej (autobusy linii 173, 198, 514, N71).

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się publiczne i prywatne przedszkola i szkoły, kościół, sklepy i punkty usługowe, lokalny bazar z regionalnymi produktami oraz centrum sportowe z basenem i lodowiskiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych