White Stone oddaje IV etap osiedla w Lesznowoli

Powiększa się społeczność podwarszawskiego osiedla Zielone Zamienie. Grupa White Stone uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla ośmiu kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków. Deweloper rozpoczął też przedsprzedaż kolejnych dwóch etapów, które obejmą ponad 190 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 16 listopada 2021 14:25

  • White Stone wprowadza do sprzedaży IV etap osiedla Zielone Zamienie. 
  • Czwarty etap osiedla zaprojektowali achitekci z pracowni Z3Z Architekci. Generalnym wykonawcą jest Handlobud Construction.
  • Do tej pory łącznie w ramach czterech etapów osiedla Zielone Zamienie deweloper wprowadził na rynek ponad 470 mieszkań. 

W ramach IV. etapu powstało 176 mieszkań (2- 3- pokojowych) w najpopularniejszych metrażach od 35 do 60 mkw. Każde z nich ma przestronne balkony lub zielone ogródki. Spójna z wcześniejszymi etapami, nowoczesna architektura dodaje osiedlu spokojnego uroku. Każdy z ośmiu czteropiętrowych budynków wyposażony jest w windy. Mieszkańcy mają też do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe.

Ważnym elementem dopełniającym teren osiedla jest dobrze zaprojektowana zieleń. Przestrzenie wspólne, w tym alejki ozdobione są bogatą roślinnością. Deweloper zadbał także o miejsca relaksu: plac zabaw dla dzieci oraz skwer z miejscami do odpoczynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Po raz kolejny wszystkie mieszkania oferowane w ramach etapu realizacji osiedla Zielone Zamienie zostały wyprzedane przed momentem oddania ich do użytku. Aktualnie trwa proces oddawania kluczy nowym właścicielom oraz podpisywania aktów końcowych przenoszenia własności. Wprowadziliśmy za to do oferty mieszkania, które powstaną w VI i VII etapie. Atutem lokalizacji naszej inwestycji jest spokojna, zielona okolica, a także bliskość sklepów, szkoły, przedszkola, przystanku autobusowego i stacji PKP Warszawa-Jeziorki oraz dogodny dojazd do ulicy Puławskiej. Niedługo będzie też możliwe korzystanie z będącej w realizacji drogi ekspresowej S7 - mówi Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

CZYTAJ TEŻ: WHITE STONE KUPUJE ZMIENIĘ NA WARSZAWSKICH BIELANACH 

Czwarty etap osiedla zaprojektowali achitekci z pracowni Z3Z Architekci. Generalnym wykonawcą jest Handlobud Construction. Inwestycja finansowana jest ze środków własnych dewelopera.

Do tej pory łącznie w ramach czterech etapów osiedla Zielone Zamienie deweloper wprowadził na rynek ponad 470 mieszkań. W ramach ostatniego etapu liczba ta zwiększyła się o 96 lokali.

Nowe Zielone Zamienie

Zgodnie z założeniami, White Stone kontynuuje prace i wprowadza do oferty ponad 190 mieszkań, które powstaną w ramach dwóch kolejnych etapów. Projekt ośmiu 3-piętrowych, kameralnych budynków, dobrze komponujących się z całym osiedlem, powstał w pracowni City Architekci. Dostępne metraże wahają się od 36 mkw. do ponad 68 mkw. Wszystkie lokale mają balkony lub ogródki. W ramach realizacji tej części Zielonego Zamienia deweloper przygotuje także między innymi kolejny plac zabaw i teren do rekreacji dla mieszkańców.

Oddanie do użytku inwestycji planowane jest na 3 kw. 2023 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych