White Stone z inwestycją pod Warszawą

White Stone rozpoczął budowę kameralnego osiedla Novo w podwarszawskim Józefosławiu. Trwa przedsprzedaż 74 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 19 maja 2021 12:00

Novo to kolejna, po Zielonym Zamieniu, inwestycja mieszkaniowa White Stone na południowych obrzeżach Warszawy. Osiedle położone jest w dobrze rozwiniętym, gwarantującym pełną infrastrukturę potrzebną do wygodnego życia Józefosławiu przy ul. Wenus. Bliskość Lasu Kabackiego i innych zielonych terenów umożliwi mieszkańcom Novo aktywne spędzanie czasu z dala od gwaru miasta.

- Przygotowując projekt osiedla Novo skupiliśmy się na zaproponowaniu jego przyszłym mieszkańcom wysokiego standardu wykończenia, funkcjonalnego rozplanowania przestronnych pomieszczeń w ponadczasowej i nienachalnej bryle budynków. Wiemy, czego szukają dziś mieszkańcy miast rozglądając się za wygodnym lokum. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek, w parterze inwestycji będą znajdować się lokale usługowe. Za projekt architektoniczny odpowiada studio ZOA Architekci - mówi Leszek Chłuda, dyrektor handlowy White Stone Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pierwszej kolejności deweloper uruchomił budowę dwóch z sześciu planowanych budynków. Cała inwestycja dostarczy na rynek 197 mieszkań o zróżnicowanych metrażach 41-74 mkw. Prosta, nowoczesna bryła budynków o jasnej elewacji nadaje osiedlu ponadczasowy charakter. Dobre doświetlenie wnętrz mieszkań zapewniają wysokie okna zaczynające się tuz nad podłogą. Na osiedlu deweloper przewidział w ramach I etapu w garażu podziemnym i garażu na poziomie parteru 104 miejsca parkingowe oraz 49 miejsc parkingowych na terenie przy inwestycji.

- Zależało nam na usytuowaniu brył wszystkich budynków na kierunku bliskiemu linii północ-południe, dzięki czemu mieszkania zlokalizowane od wschodu jak również od zachodu będą równomiernie nasłonecznione. Wykorzystując małe obrysy podziemnych garaży, zaplanowaliśmy od południa szpaler liściastej zieleni wysokiej, który będzie służył mieszkańcom jako zacienienie podczas okresów nadmiernego nasłonecznienia, dopuszczając promienie słońca w okresie zimowym. W każdym z budynków zaprojektowaliśmy mieszkania z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych - mówi Przemysław Kokot, architekt z biura ZOA Architekci.

Dla nabywców mieszkań na osiedlu Novo deweloper przygotował kompleksową ofertę ułatwiającą bezproblemowe wykończenie nowego lokum. Klienci White Stone mogą skorzystać z usługi wykończenia mieszkania pod klucz przez firmę KODO, laureata Build Architecture Awards 2020. Powierzenie profesjonalistom projektu i nadzoru nad przygotowaniem lokalu do zamieszkania to duża oszczędność czasu i gwarancja uzyskania oczekiwanych efektów oraz funkcjonalności. Dodatkowym ułatwieniem dla nowych mieszkańców Novo jest współpraca White Stone w ramach programu partnerskiego sieci Leroy Merlin, której market znajduje się także w Józefosławiu.

Zakończenie budowy osiedla o łącznej powierzchni przeszło 11 tys. mkw. planowane jest na Q1 2023 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych