White Stone z pozwoleniem na użytkowanie Sowińskiego 78

Firma White Stone Development uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla kolejnej inwestycji w Szczecinie. Na osiedle Sowińskiego 78 mogą już wprowadzać się pierwsi lokatorzy.

Autor: Housemarket.pl 08 października 2021 10:31

Szczecin jest jedynym poza Warszawą rynkiem, na którym działa polski deweloper specjalizujący się w inwestycjach komercyjnych i mieszkaniowych. Pierwszy projekt mieszkaniowy White Stone w tym mieście – wieloetapowe osiedle Ornament – spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem mieszkańców Szczecina. W 2019 r. Grupa rozpoczęła budowę osiedla Sowińskiego 78, które dostarcza na rynek blisko 250 mieszkań oraz 4 lokale usługowe.

 - Szczecin to ciekawe miasto o bogatej historii, które dziś podlega wielu przemianom i pięknie rozkwita. W naszej kolejnej szczecińskiej inwestycji mieszkaniowej postawiliśmy na synergię nowoczesności z tradycyjną – zaprojektowany kaskadowo budynek posiada elewację łączącą biel z czerwoną cegłą klinkierową. Zarówno lokalizacja, jak i funkcjonalne mieszkania, które zaproponowaliśmy, spotkały się z uznaniem mieszkańców. Dlatego teraz możemy rozpocząć wydawanie kluczy do lokali. - mówi Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek w niższej części sięga czwartego piętra, w wyższej ma sześć pięter plus parter. W inwestycji przygotowano funkcjonalne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od ok. 27 do ok. 63 mkw. Budynek posiada 4 klatki schodowe z łagodnymi podjazdami, ułatwiającymi swobodne poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym.

Na osiedlu znajduje się także dwupoziomowy parking podziemny. Mieszkańcy mają do dyspozycji także przyjemne, kameralne patio z przylegającymi do budynku ogródkami.

Sąsiedztwo sklepów, galerii handlowych, placówek oświatowych, Uniwersytetu Szczecińskiego, dworca PKP, bulwarów oraz części rekreacyjnej i rozrywkowej miasta przyczyniło się do dużej popularności tej inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych