Więcej mieszkań w Osiedlu Holm House od Skanska

Skanska właśnie uruchomiła sprzedaż i budowę kolejnego – czwartego etapu inwestycji Holm House, która od lat stanowi już trwały element miejskiej tkanki Mokotowa. Wraz z Holm House 4 pojawi się tutaj dodatkowo aż 140 funkcjonalnych mieszkań z „zielonym” odznaczeniem BREEAM oraz z certyfikatem Obiekt bez barier.

Autor: housemarket.pl 01 grudnia 2021 14:13

  • Holm House to nagradzane, pionierskie osiedle bez barier architektonicznych.
  • Za projekt inwestycji odpowiada renomowana pracownia architektoniczna – HRA Architekci.
  • Nad realizacją osiedla czuwa inwestor – spółka mieszkaniowa Skanska wraz z generalnym wykonawcą – Skanska.

Holm House 4 jest kolejnym etapem świetnie odbieranej inwestycji mieszkaniowej Skanska, zlokalizowanej w bardzo dobrze rozwiniętej części Warszawy – przy ul. Zdziechowskiego 4 (tuż obok ul. Domaniewskiej). To okolica, która pozwala mieszkańcom w pełni korzystać z uroków wielkomiejskiego życia – w bliskim sąsiedztwie znajduje się zaplecze biznesowe oraz tereny rekreacyjne, a do ścisłego centrum można sprawnie dojechać dzięki komunikacji miejskiej.

CZYTAJ TEŻ: WARSZAWA MA DUŻY BANK ZIEMI ZABLOKOWANY PRZEZ KWESTIĘ REPRYWATYZACJYNE 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach nowego etapu inwestycji Skanska wybuduje 140 mieszkań o metrażach od 26 do 108 mkw., a w każdym z nich znajdzie się balkon, loggia lub taras. Projekt zakłada również powstanie 2 lokali usługowych.

- To już czwarty etap naszego bestsellerowego osiedla, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkań. Bez wątpienia mocną stroną Holm House jest sama lokalizacja inwestycji, ale właściciele mieszkań doceniają również estetyczną, nowoczesną architekturę, niezwykle przemyślane rozkłady mieszkań oraz zwiększające komfort rozwiązania – takie jak: nawiewniki antysmogowe, panele fotowoltaiczne, zielone dachy, udogodnienia dla cyklistów i wiele innych – komentuje Agnieszka Karwala, project manager inwestycji Holm House w spółce mieszkaniowej Skanska.

Udogodnienia dla mieszkańców

Mieszkania, które powstaną w ramach najnowszego etapu inwestycji, zostaną wyposażone w nawiewniki antysmogowe ze specjalnymi filtrami, które pozytywnie wpłyną na jakość powietrza wewnątrz lokali oraz ograniczą przedostawanie się do nich alergenów.

Przy budynku Holm House 4 pojawią się także stojaki rowerowe, a w garażu wieszaki dla rowerów. W garażach, oprócz komórek i boksów rowerowych, znajdą się także gniazda elektryczne, co umożliwi m.in. wygodne odkurzenie samochodu. W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, Skanska przewidziała stworzenie specjalnej przestrzeni do odbiorów przesyłek kurierskich – w pomieszczeniu ochrony znajdującym się w pobliżu wejścia do budynku.

Projekt inwestycji zakłada również powstanie wewnętrznego dziedzińca i strefy relaksu, przeznaczonych wyłącznie dla mieszkańców, na terenie których znajdzie się plac zabaw dla najmłodszych oraz prywatne ogródki.

Panele fotowoltaiczne i “zielona” energia w częściach wspólnych

Kolejnym elementem inwestycji, realizującym ideę ekologicznego osiedla, będą panele fotowoltaiczne, które pojawią się na dachu nowego budynku. “Zielona” energia elektryczna, którą wyprodukują, będzie wspierała zasilanie części wspólnych inwestycji. Dzięki temu koszty zużycia prądu będą dla mieszkańców niższe.

Zielone dachy i roślinność na terenie osiedla

Projekt inwestycji zakłada pokrycie dachów zielenią, która zimą będzie zapobiegać utratom ciepła z budynku, a latem będzie go chronić przed nadmiernym nagrzewaniem od promieni słonecznych.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych