Wiecha na Apartamentach Pereca

Symboliczna wiecha zawisła na budynku Apartamenty Pereca. Inwestycja nabyta latem przez fundusz z grupy Bouwfonds powstaje zgodnie z harmonogram.

Autor: HouseMarket.pl 12 stycznia 2017 17:00

Matexi Polska świętowała ten symboliczny moment wraz z przedstawicielami inwestora funduszu Bouwfonds oraz generalnym wykonawcą Unibep Polska. Matexi Polska jest odpowiedzialna za całość procesu inwestycyjnego i zgodnie z zawartą w lipcu 2016 umową przekaże inwestorowi budynek, wraz z apartamentami wykończonymi w jednolitym, uzgodnionym wcześniej standardzie. Całość procesu inwestycyjnego zostanie ukończona w terminie do lipca 2018, za generalne wykonawstwo prac budowlanych odpowiedzialna jest firma Unibep.

-     Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu, tempa oraz jakości dotychczas wykonanych prac, cieszę się, że w tym szczególnym projekcie możemy polegać na sprawdzonym partnerze jakim jest Unibep – twierdzi Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty Pereca to budynek realizowany przez Matexi Polska w centrum Warszawy. W lipcu br. projekt został w całości zakupiony przez fundusz z grupy Bouwfonds. Znajdą się w nim apartamenty z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem. Transakcja zawarta pomiędzy Bouwfonds i Matexi Polska była pierwszą tego typu akwizycją w Polsce.

W budynku powstającym przy ul. Pereca, znajdą się 193 mieszkania, wraz z halą garażową oraz lokalami handlowo usługowymi na parterze. Powstające mieszkania to przede wszystkim funkcjonalne lokale kompaktowe wykończone w jednolitym standardzie atrakcyjne dla młodych, pracujących najemców szukających lokalizacji pozwalającej łączyć pracę w centrum miasta ze stałym dostępem do wszystkich atrakcji wielkomiejskiego życia. Za przygotowanie projektu budynku odpowiedzialna była warszawska pracownia architektoniczna WADECO.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych