Wiecha na Living Point Mokotów

Symboliczna wiecha jest podkreśleniem osiągnięcia w procesie budowy kolejnego kamienia milowego realizowanego projektu. W przypadku powstającego w Warszawie pierwszego etapu inwestycji Living Point Mokotów było to ukończenie stanu surowego.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 14:32

Zarówno prezes Vantage Development Edward Laufer, jak i Joanna Makowiecka-Gaca, prezes zarządu spółki Karmar odnieśli się w trakcie uroczystości do bardzo dużego zaangażowania współpracujących podmiotów, podkreślając dodatkowo zarówno wyjątkowość całego przedsięwzięcia, jak i fakt, że jest to pierwsza tego typu współpraca spółek Vantage Development i Karmar w systemie „Zaprojektuj i Wybuduj”.

- Living Point Mokotów to projekt niezwykłej wagi dla naszej firmy przede wszystkim ze względu na fakt, że jest to pierwsza inwestycja w stolicy” – mówił Edward Laufer, prezes Vantage Development. - Nie jest tajemnicą, że mamy w odniesieniu do stolicy bardzo ambitne plany. Ale to właśnie do projektu przy ulicy Konstruktorskiej będziemy odnosić wszystkie kolejne przedsięwzięcia w Warszawie – dodał prezes Laufer.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obecnie Vantage Development realizuje w stolicy trzy projekty. Obok Living Point Mokotów jest to także Dom Saski (56 mieszkań) oraz Vena Mokotów (183 mieszkania). Spółka ma jednak w planach kolejne zakupy gruntów i otwarcie nowych projektów już niebawem.

Living Point Mokotów to dwuetapowa inwestycja mieszkaniowa. W każdym z etapów powstanie po 169 mieszkań. W ofercie są również cztery lokale usługowe dostępne bezpośrednio z ulicy Konstruktorskiej.

Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2017 roku, natomiast drugi etap w pierwszym kwartale 2018 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych