Wiecha na osiedlu Młoda Białołęka. To nowy projekt Grupy PHN

Polski Holding Nieruchomości dynamicznie rozwija działalność w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Na budowie osiedla Młoda Białołęka generalny wykonawca rozpoczyna prace wykończeniowe elewacji, a także roboty instalacyjne.

Autor: housemarket.pl 29 października 2021 14:12

  • Inwestycja jest realizowana przy ulicy Geodezyjnej 72 w warszawskiej dzielnicy Białołęka.
  • Po dziewięciu miesiącach od rozpoczęcia prac na szczycie jednego z budynków zawisła symboliczna wiecha, co oznacza, że został zakończony etap robót konstrukcyjnych osiedla.
  • Osiedle ma dogodne połączenie komunikacją miejską z pierwszą i drugą i linią metra, a dojazd do centrum ułatwia także położona w pobliżu trasa S8.

- To ważne wydarzenie, które przybliża nas do przekazania mieszkań ich nowym właścicielom. Na warszawskiej Białołęce wznosimy nowoczesne osiedle mieszkaniowe, oferujące zróżnicowane metraże z ciekawymi rozkładami jak również funkcjonalne przestrzenie wspólne z placami zabaw oraz terenami zielonymi. Wszystko z myślą o tym, aby osiedle Młoda Białołęka zapewniło komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę - powiedział Tomasz Górnicki, wiceprezes ds. inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Architekturę osiedla stanowi kameralna zabudowa z budynkami o czterech kondygnacjach naziemnych i jedną podziemną. Mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone będą w obszerne balkony, zaś lokale na parterze w duże ogródki o powierzchni ponad 100 mkw. Mieszkania mają funkcjonalne i łatwe w adaptacji rozkłady. Na terenie osiedla przewidziany jest także lokal z przeznaczeniem na klub malucha.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach tego etapu inwestycji powstaje ponad 170 mieszkań o metrażach od 35 mkw. do 80 mkw. Przekazanie gotowych lokali jest planowane na trzeci kwartał przyszłego roku. Docelowo osiedle będzie realizowane w trzech etapach.

- Jako Generalny Wykonawca jesteśmy zadowoleni z postępu prac na inwestycji Młoda Białołęka. Zawieszenie wiechy będącej zwieńczeniem stanu surowego I etapu osiedla przy ulicy Geodezyjnej, świadczy o tym, że prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem. Osiągnęliśmy to pomimo trudnej sytuacji związanej z dostępnością materiałów budowlanych na rynku. Obecna dynamika prac pozwala nam stwierdzić, że pewnym krokiem zmierzamy do zakończenia inwestycji – powiedziała Magdalena Skiba, członek zarządu Spółki Alfa-Bet Polska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych