Wiecha na osiedlu w Gdyni. Sceneria Parkowa wkrótce gotowa

Trzypiętrowe budynki kameralnego osiedla w Gdyni osiągnęły już swoją maksymalną wysokość. W połowie stycznia przedstawiciele inwestora Allcon symbolicznie zawiesili wiechę na jednym z nich. Osiedle będzie gotowe już w IV kwartale tego roku, łącznie powstanie 58 mieszkań oraz 9 lokali usługowych.

Autor: housemarket.pl 18 stycznia 2022 15:59

Nazwa projektu nawiązuje do bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle powstaje w dzielnicy Mały Kack, zaledwie 400 metrów od terenów leśnych. Zielone otoczenie, a przy tym bogata infrastruktura i nowoczesna, rodzinna zabudowa sprawiają, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdyni.

Osiedle o podwyższonym standardzie

Ważnym atutem Scenerii Parkowej jest też jej kameralność. Ograniczona liczba mieszkań oraz odpowiednie wkomponowanie dwóch, niskich budynków w otoczenie sprzyja poczuciu prywatności i spokoju.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- To oferta wyjątkowo limitowana, która będzie zrealizowana wyłącznie w ramach jednego etapu. Ilość zapytań na jej temat przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Klienci docenili fakt, że w Scenerii Parkowej kluczową rolę odgrywa jakość, a nie ilość. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację, zaplanowane dla mieszkańców udogodnienia i szlachetne wykończenie, jest to zdecydowanie inwestycja o podwyższonym standardzie - mówi Anna Maj, kierownik marketingu Allcon.

Charakterystyczne i eleganckie elewacje budynków Scenerii Parkowej będą wyróżniać się uszlachetnionymi detalami w postaci mineralnych płytek klinkierowych. Allcon zadbał także o przestrzeń zieloną wokół inwestycji. Powstanie tu osiedlowy park z placem zabaw, urozmaicony drzewami i niską roślinnością ozdobną. Cały teren nieruchomości udekorują też donice z zielenią.

Wnętrza będą połączeniem miejskiego charakteru z szacunkiem do natury. Pojawi się w nich cegła, kolory szarości oraz głęboka zieleń. Ważną rolę odgrywa też oświetlenie. Złote i miedziane lampy umilą przestrzeń ciepłym światłem. Atutem Scenerii są też perfekcyjnie strefowane mieszkania. Te zlokalizowane na parterze będą wyróżniać się ponadstandardową wysokością ponad 3 metrów.

Udogodnienia i lokale na Parkowej

Ważnym elementem, uzupełniającym mieszkalną funkcję budynków Scenerii Parkowej, będzie też 9 lokali usługowych zlokalizowanych na parterze inwestycji z przeszklonymi witrynami od strony ulicy Parkowej. W strefie pomiędzy budynkami powstanie plac, który umożliwi właścicielom lokali gastronomicznych zorganizowanie latem ogródków z zewnętrznymi stolikami i parasolami. Będzie to idealny punkt sąsiedzkiej integracji i spotkań przy kawie lub lunchu. W związku z miejskim charakterem, Sceneria Parkowa nie będzie ogrodzona, ale projektanci zadbali o szereg rozwiązań dbających o bezpieczeństwo mieszkańców. Zaprojektowano nocną iluminację zarówno budynków, jaki i całego terenu osiedlowego. Do wyłącznego korzystania przez mieszkańców oddana będzie strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu. Osiedle zostanie wyposażone w podziemną halę garażową, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na wózki i rowery.

Mieszkania gotowe za kilka miesięcy

W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania od 2 do 5 pokoi, z metrażem od 43 do 112 m2. Na parterze dostępne będą przestronne ogródki od 50 do aż 230 mkw.

Ceny zaczynają się od 570 tysięcy złotych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych