Wiecha zawisła na osiedlu Przy Bażantarni

Zakończono prace żelbetowe na budowie osiedla Przy Bażantarni w Warszawie. W najwyższym punkcie osiedla zawisła wiecha. W drugim kwartale 2017 r. do użytku oddanych zostanie 214 mieszkań. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 13:08

Osiedle Przy Bażantarni powstaje na warszawskim Ursynowie, w pobliżu stacji metra Natolin. Tworzą je trzy budynki, które liczą od sześciu do dziesięciu kondygnacji. W dwukondygnacyjnych podziemnych parkingach dostępnych będzie 270 miejsc.

Na osiedlu zakończono prace żelbetowe; obecnie trwają roboty murowe, tynkarskie i instalacyjne. Prowadzony jest montaż stolarki okiennej oraz przygotowanie mocowań pod balustrady balkonowe. Trwają także prace dekarskie, izolacyjne oraz elewacyjne. Do końca roku prace te zostaną zakończone, a dodatkowo we wszystkich trzech obiektach wykonane będą szlichty betonowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Okolica osiedla oddaje klimat zielonego Ursynowa – po drugiej stronie ulicy znajduje się park z placem zabaw. Przy osiedlu przebiega ścieżka rowerowa prowadząca do Lasu Kabackiego.

- Wszystkie trzy budynki budujemy jednocześnie, dzięki czemu przyszli lokatorzy i ich sąsiedzi nie będą musieli zmagać się z uciążliwościami robót budowlanych. Dziś zamykamy ważny etap i zgodnie z harmonogramem przystępujemy do prac wykończeniowych – powiedział podczas uroczystości zawieszenia wiechy na budowie Bartosz Kłos, dyrektor regionu północnego w Eiffage Polska Budownictwo.

Architektura powstających trzech budynków jest nowoczesna i niestandardowa, głównie dzięki zastosowaniu rozwiązania budowy kondygnacji o różnej wysokości w ramach jednego obiektu. Jednocześnie zadbano o prostotę i estetyczną formę bryły. W budynku od strony ul. Przy Bażantarni zaplanowano sześć lokali usługowych, a w obrębie samego osiedla znajdzie się także skwer z placem zabaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych