Wieczorna premiera Lake Park Apartments

Organizowana przez Marvipol Development wieczorna premiera trzeciego etapu inwestycji Lake Park Apartments to event z okazji rozpoczęcia sprzedaży, który odbędzie się 18 października.

Autor: HouseMarket.pl 17 października 2016 13:15

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania deweloper przygotował specjalne oferty. Uczestnicy mogą liczyć na bardziej atrakcyjne ceny mieszkań: lokale jednopokojowe od 205 tys. zł, dwupokojowe od 245 tys. zł i trzypokojowe od 355 tys. zł. Dodatkowo dla osób posiadających zaproszenie - pakiet inteligentnego zarządzania domem Fibaro o wartości 5 tys. zł.

Organizatorzy chcieli wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy często nie mają  czasu zapoznać się z ofertą i możliwościami oferowanymi przez deweloperów, ponieważ biura sprzedaży i doradcy najczęściej pracują w tych samych godzinach, co potencjalni klienci. – Dlatego też postanowiliśmy zorganizować „Wieczorną premierę” - takie spotkanie to świetna okazja do sprawdzenia oferty i zadania nurtujących pytań ekspertom. Tylko w tym dniu doradcy sprzedaży będą czekać aż do godziny 21 – komentuje Małgorzata Porzezińska z firmy Marvipol Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kompleks Lake Park Apartments tworzą budynki zlokalizowane wokół prywatnego jeziora i terenów zielonych z małą architekturą. Osiedle stwarza warunki zarówno dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, jak i dla tych, którzy poszukują miejsca relaksu. Liczne strefy rekreacyjne, jak np. do grillowania lub uprawiania jogi, umożliwią mieszkańcom osiedla atrakcyjne spędzanie czasu ze  znajomymi i rodziną, tuż obok własnego mieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych