Wieża Jeżyce jeszcze większa. Kolejne mieszkania w sprzedaży

Z pierwszej puli mieszkań udostępnionych do sprzedaży na osiedlu Wieża Jeżyce, nabywców znalazło już ponad 90 proc. lokali. W rezultacie Echo Investment poszerza ofertę o mieszkania z budynku B. Od 9 lutego poznaniacy mogą wybierać łącznie spośród ponad 100 lokali.

Autor: housemarket.pl 10 lutego 2022 14:12

  • Echo rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach budynku B na osiedlu Wieża Jeżyce.
  • Osiedle powiększa się o 100 lokali o metrażach od 34 do 96 mkw.
  • W każdym mieszkaniu o bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii zadba system inteligentnego domu Echo Smart.

Już 9 lutego ruszyła sprzedaż kolejnych lokali w ramach I etapu inwestycji Wieża Jeżyce. W ofercie sprzedaży klatki B na przyszłych właścicieli czeka 96 mieszkań o metrażach od 34 mkw. do 98 mkw. Nadal można również kupić ostatnie mieszkania, znajdujące się w klatce A. To kilkanaście lokali 3- lub 4-pokojowych.

CZYTAJ TEŻ: JAKIE PLANY MA ECHO INVESTMENTS 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W każdym mieszkaniu o bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii zadba system inteligentnego domu Echo Smart. Zawiera on m.in.: centralę, która bezprzewodowo łączy ze sobą wszystkie urządzenia w jeden system oraz inteligentny głośnik. Dzięki nim, lokalem można sterować przy pomocy komend głosowych lub z poziomu aplikacji w telefonie. Rodzaj i liczba pozostałych urządzeń, wchodzących w skład pakietu Echo Smart, uzależnione są od wielkości mieszkania, które klient kupuje. Im większy lokal, tym więcej bezpłatnych funkcjonalności, takich jak np.: regulacja temperatury i oświetlenia, czujniki dymu i zalania czy inteligentny zamek.

Miasto w mieście, tylko bez ruchu aut

Wieża Jeżyce to swego rodzaju „miasto w mieście”, samowystarczalna mikrodzielnica. Została zaprojektowana tak, aby mieszkańcy osiedla mieli w zasięgu 15 minut od mieszkania wszystkie usługi i produkty potrzebne do życia – zarówno na samym osiedlu, jak i w jego bliskiej odległości. Na terenie inwestycji znajdą się lokale usługowe i handlowe oraz restauracje, a w samym sercu osiedla powstanie plac z odrestaurowaną Wieżą, mający funkcję rozrywkowo-kulturalną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych