Wikana rusza z budową Delia Park w Zamościu

Wikana rozpoczyna realizację inwestycji mieszkaniowej Delia Park w Zamościu. W pierwszym etapie projektu realizowanego przy ul. Bohaterów Monte Cassino powstaną 144 mieszkania. Pierwszy mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do Delia Park na przełomie 2023 i 2024 r.

Autor: Housemarket.pl 15 listopada 2021 08:29

  • Osiedle Delia Park powstaje na parceli zlokalizowanej blisko centrum miasta, z dogodnym dojazdem do drogi krajowej 74.
  • Łącznie w czterech planowanych etapach projektu powstanie 528 lokali, ostatni z których ma zostać oddany w 2025 r.
  • Realizująca projekt spółka celowa z Grupy WIKANA zawarła umowę o wykonanie stanu surowego pierwszego etapu inwestycji.

- Delia Park jest drugą inwestycją w Zamościu, uruchomioną przez Grupę WIKANA w 2021 r. Wysoko oceniamy potencjał tego rynku, wyniki sprzedaży pierwszej z inwestycji - Factory Park, potwierdzają, że w Zamościu jest duży popyt na mieszkania w projektach wyróżniających się jakością architektury i wykonania – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes WIKANA S.A.

Od początku roku Grupa WIKANA rozpoczęła realizację sześciu inwestycji zlokalizowanych w Lublinie, Zamościu i Świdniku, w których powstaje łącznie ponad 500 lokali. W portfelu deweloperskim Grupy znajdują się inwestycje z łącznie 1,6 tys. lokali możliwych do wprowadzenia do sprzedaży w perspektywie najbliższych 4 lat.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Jesteśmy deweloperem wyspecjalizowanym w realizacji projektów na rynkach miast spoza tzw. wielkiej szóstki. Rynki mieszkaniowe miast, w których działamy, w ostatnim czasie przeżywają jeden z najlepszych okresów w swojej historii, czego Grupa WIKANA jest jednym z beneficjentów. Chcemy dalej dynamicznie rozwijać się w tym segmencie rynku, pracujemy nad wejściem na rynki mieszkaniowe kolejnych miast, by w pełni wykorzystać nasz potencjał rozwoju – ¬dodaje Piotr Kwaśniewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych