Wilczak 20. Kolejne mieszkanie już w budowie

Trwa budowa kolejnego - czwartego już - etapu projektu mieszkaniowego Wilczak 20. Spółka Agrobex proponuje przyszłym mieszkańcom kolejne 152 mieszkania.

Autor: housemarket.pl 23 stycznia 2018 13:24

Nowoczesne osiedle, o interesującej architektonicznie zabudowie powstaje u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. W ramach zrealizowanych już III etapów powstało w sumie 287 mieszkań. W zeszłym roku rozpoczęła się budowa kolejnego budynku rodzinnego. Do sprzedaży trafiły 152 mieszkania o powierzchni 28,43 do 82,84 mkw. Wśród nich mieszkania kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Ceny rozpoczynają się od 6600 złotych brutto za mkw.

– Osiedle Wilczak 20 to jeden z naszych większych projektów mieszkaniowych. Obecnie trwają prace przy realizacji IV etapu, czyli budynku B, gdzie powstaje już 3 kondygnacja - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sprzedaży nadal są ostatnie lokale z budynku F i C, a ceny rozpoczynają się od 5987 zł. za mkw. Przyszli mieszkańcy nowego etapu inwestycji mogą skorzystać z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz. Agrobex oferuje taką usługę w cenie tylko 200 zł za mkw. Wszystkie proponowane w standardach wykończenia materiały, klient może obejrzeć w biurze na osiedlu.

Projekt Wilczak 20 wyróżnia sporo elementów. Część z nich należy do małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową dostępne będą także punkty handlowo-usługowe. Kolejną zaletą jest lokalizacja.

Umożliwia ona dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Szybko i sprawnie dojedziemy także do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta). Zwolenników aktywności fizycznej zadawala bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych