Wilczak 20. Trzeci etap gotowy

Zakończyła się budowa trzeciego etapu projektu mieszkaniowego Wilczak 20. Na początku 2017 r. nastąpił odbiór budynku C gdzie powstało 78 mieszkań. Już niedługo ruszą prace przy realizacji kolejnego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2017 16:03

Osiedle Wilczak 20 powstaje u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. W ramach zrealizowanego trzeciego etapu inwestycji czyli budynku C powstało 78 mieszkań. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki.

– Wilczak 20 to nowoczesne i ciągle rozbudowywane osiedle o ciekawej architektonicznie zabudowie wielorodzinnej. Obecnie trwają odbiory mieszkań z budynku C. Rozpoczęliśmy również już prace związane z budową hali garażowej pod budynkiem B – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W zrealizowanym budynku C powstały mieszkania o powierzchni od 34,5 do 54,0 mkw. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe - przestronne ogródki. Na osiedlu powstało także już sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową będzie także miejsce na punkty handlowo - usługowe.

– Staramy się aby w naszych projektach i realizacjach zawarte było wszystko to co jest najważniejsze dla szeroko rozumianego klienta. Jego komfort i bezpieczeństwo to dla nas priorytet. – wskazuje Krzysztof Kruszona, prezes zarządu spółki Agrobex.

Docelowo na osiedlu Wilczak 20 powstanie sześć budynków, a w nich aż 550 lokali. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych