Wilgi VI na warszawskim Gocławiu już w pełnej wysokości

trwają prace na kolejnym etapem inwestycji Wilgi na warszawskim Gocławiu. HOCHTIEF Polska buduje tutaj obiekt mieszkaniowy na zlecenie spółki ED invest S.A., która realizuje ten projekt wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową Gocław Lotnisko.

Autor: Housemarket.pl 08 listopada 2021 10:30

  • Siedmiokondygnacyjny budynek Wilga VI powstaje przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego w dynamicznie rozwijającej się części Gocławia, w bliskim sąsiedztwie CH Promenada.
  • Docelowo znajdą się tutaj 104 mieszkania, dwa lokale usługowe na parterze oraz jednopoziomowy garaż podziemny.
  • Prace rozpoczęły się w lutym i zakończą się w trzecim kwartale 2022 r.
  • Jesienią została powieszona wiecha nad inwestycją.

- Zawieszenie wiechy to symboliczny moment wskazujący na zaawansowany etap realizacji inwestycji. Po 7 miesiącach prac budynek osiągnął pełną wysokość. Kończymy murowanie ścian osłonowych i międzylokalowych. Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem i rozpoczynamy montaż okien i elewacji. Dziękuję Inwestorowi i naszym Partnerom za dobrą współpracę i zaangażowanie. – mówi Wojciech Kasprowicz, kierownik kontraktu z HOCHTIEF Polska.

Wilga VI to trzeci projekt realizowany przez HOCHTIEF Polska dla ED invest S.A. Wcześniej firmy współpracowały przy inwestycji Osiedle Orlik, a aktualnie kończą się prace na budowie pierwszego etapu osiedla Pasaż Aniński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych