Willa Haven: Kameralne mieszkania tuż przy plaży

Budowana przez Calor Developer Willa Haven powstaje w Jastarni, 300 metrów od morza, przy ul. Ogrodowej 136, tuż przy wejściu na plażę nr 44.

Autor: HouseMarket.pl 09 sierpnia 2016 16:33

Willa Haven składa się z 14 mieszkań o powierzchni od 44,81 mkw. do 78,18 mkw. W realizowanym budynku zaprojektowano dwie kondygnacje nadziemne z poddaszem użytkowym. W podziemiu znajdzie się garaż, który pomieści 11 miejsc postojowych. Deweloper zaplanował też cztery miejsca parkingowe na zewnątrz.

Winda dostępna będzie od poziomu garażu do ostatniej kondygnacji. Mieszkania wyposażone zostaną w wentylację mechaniczną ze sterowaniem wilgotnościowym. Dodatkowo przewidziano indywidualną klimatyzację w wybranych pomieszczeniach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wykończenie mieszkań zawiera: podłogi drewniane w pokojach, zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD, wykończenie łazienki wraz z armaturą i ogrzewaniem podłogowym. Parapety wewnętrzne będą drewniane, a zewnętrzne z kamienia granitowego. Malowaną elewację budynku ozdobią elementy drewniane.

Łącząc efektowną architekturę oraz jakość wykonania, inwestycja zyskuje miano prestiżowej. Willa Haven to dobra lokalizacja inwestycyjna. Niewątpliwym plusem dla właściciela jest możliwość całorocznego mieszkania w nadmorskim klimacie. W lato mieszkańcy mogą spędzać czas z rodziną na powietrzu – w przygotowanym miejscu na grillowanie, a w okresie zimowym wypoczywać korzystając z relaksującej sauny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych