Willa Krzemieniecka łączy komfort z dostępnością

Realizowana przez Probitas Invest Willa Krzemieniecka to kameralne osiedle na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Znajdująca się na styku budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego inwestycja łączy największe zalety dwóch typów zabudowy – komfort z dostępnością.

Autor: HouseMarket.pl 02 listopada 2016 15:26

Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta, niska zabudowa i zieleń wokół sprawiają, że Willa Krzemieniecka to wymarzone miejsce dla ceniących spokój mieszkańców Wrocławia.

Na zamknięty kompleks składa się dziewięć nowoczesnych budynków sześciorodzinnych i czterorodzinnych, w których znajduje się 50 mieszkań. Każde z nich jest doświetlone przynajmniej z dwóch stron.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Należy do nich komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe z możliwością zadaszenia. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację wnętrza. Przyszły właściciel ma możliwość wyboru wariantu od dwupokojowego do czteropokojowego rozkładu lokalu. W ofercie znajdują się także mieszkania dwupoziomowe. Cena za metr kwadratowy uzależniona jest od położenia lokalu, kondygnacji oraz walorów użytkowych i mieści się w granicach od 5750 zł do 6300 zł.

Wszystkie mieszkania w Willi Krzemienieckiej zostały przygotowane do łatwej rozbudowy o systemy domów inteligentnych iNiels, które umożliwiają sterowanie systemem ogrzewania, światłem lub roletami przez smartfona.

Willa Krzemieniecka to estetyczna, nowoczesna bryła budynków, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Przydomowe ogródki, zamknięty plac zabaw i otoczenie zieleni gwarantują relaks z dala od zgiełku miasta. Planowany termin zakończenia prac budowlanych dla pierwszego etapu to 31 października 2016 r., natomiast drugiego – 31 marca 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych