Willa Nova powstaje w Siechnicach

Willa Nova, nowe osiedle firmy Atom, powstaje przy ul. Ziemskiej w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie, zachowując willowy charakter budynków.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 14:12

Na osiedlu wybudowanych zostanie siedem budynków dwupiętrowych wchodzących w skład dwóch kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W każdym budynku znajdzie się 12 mieszkań - od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 47,93 mkw. do 74,93 mkw. Dużym udogodnieniem będą przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz miejsce parkingowe na terenie posesji. Atutem mieszkań na parterze są ogrodzone ogródki, a tych na wyższych kondygnacjach - duże balkony.

Lokale wyposażone zostaną we wszystkie media miejskie oprócz gazu, a każdy z dwóch kompleksów osiedla będzie ogrodzony i kompletnie zagospodarowany. Osoby niepełnosprawne skorzystają z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków. Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem będą ogólnodostępne. Atom planuje zakończenie inwestycji 31 października 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych